Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biała A4 B9 Avant 2.0 TDI 150PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 11 latach nadszedł moment na przesiadkę z B6 na B9. Mam tylko jedno zdjęcie z dnia zakupu. Z wyposażenia dodatkowego (co wiem):

  • LED matrix
  • ACC
  • asystent pasa
  • Virtual Cockpit
  • grzane fotele
  • ambiente kolor biały
  • Audi Smart Interface
  • Audi Connect
  • 3-strefowa klimatyzacja
  • lusterka fotochromatyczne
  • regulowane zagłówki
  • 2x PDC
  • Audi Presense (chyba basic)
  • rozpoznawanie znaków drogowych
  • sportowe zawieszenie
  • keyless
  • hak
  • podłokietnik przesuwny (edit)
  • pakiet "schowek" (edit)
  • auto hold (edit)
  • brak oznaczeń modelu i typu silnika (edit)

 

IMG_20210306_110205.jpg

Edytowane przez snajper007
dodane wyposażenie

Opublikowano

Jakieś mody w planach ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym zmienić obecne alufelgi 16 na fajne 18. No i parę modów włączyć VCDSem ale nie mogę znaleźć kodów dostępu w celu odblokowania adaptacji.

No i brakuje trochę kamery cofania. Czy według Was ten zestaw jest coś wart? http://s.click.aliexpress.com/e/_d6iqQ2m

Opublikowano

I jeszcze jedna ochydna biała B9:decayed::wink:

Gratulacje!  Czekamy na więcej zdjęć.

VIN wrzuć tutaj i poproś o rozkodowanie:

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki!

Tyle mam teraz na głowie, że nadal nie mam czasu na pstryknięcie paru zdjęć. Obiecuje jak tylko będzie pogoda to coś wrzucę :)

Wyposażenie mam już dostępne w telefonie z apki MyAudi i edytowałem je w pierwszym poście.

Chciałbym wyłączyć start-stop i włączyć parę modów przez VCDS ale nie znam kodów dostępu? Będzie ktoś miał do poszczególnych kanałów do B9? Próbowałem z listy dostępnej w necie ale sterownik tego nie przyjmuje. :kwasny:

 

Opublikowano

Do deaktywowania s/s nie potrzebny Ci kod dostępu. Deaktywujesz go w sterowniku klimy.

Klima / Sterownik 08 > Adaptation > channel IDE03253 - A/C comfort parameter for start-stop function > stara wartość: 5 > nowa wartość: 0

Opublikowano
  • Autor

W tym problem, że adaptacje na każdym kanale mam nieaktywną (na szaro).

Opublikowano

Jaką masz wersję vcds?

Opublikowano
  • Autor

18.9.0 polska wersja. Kabel to klon.

Opublikowano

No to nic nim nie zrobisz. B9 to platforma MLBevo i tu musisz mieć VCDS HEX-V2 albo HEX-NET.

Opublikowano
3 godziny temu, snajper007 napisał:

18.9.0 polska wersja. Kabel to klon.

Kup nowszego klona to S/S wyłączysz.

Edytowane przez Zbig208

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

S/S wyłączone nowym kablem ale nie mogę nim połączyć się z modułem komfortu aby dodać funkcje w MMI o zamykaniu drzwi podczas jazdy. Dokupiłem kamerę cofania z Ali ale nie mam czasu aby to podłączyć. Może polecicie kogoś z podkarpacia kto by to ogarnął?

Opublikowano

Bo kijowy kabel kupiłeś.

Opublikowano
  • Autor

Kabel dokładnie taki. Zainstalowałem polską wersję 20.12. Spróbuję jeszcze angielską 21.3:

https://pl.aliexpress.com/item/4000988167099.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0f8gQJWe

A kamera stąd:

https://pl.aliexpress.com/item/4000749325069.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.44e35c0fNSesRV

Opublikowano

Z klonami tak już jest. Albo nie łączą się albo padają. 

Opublikowano
18 godzin temu, snajper007 napisał:

S/S wyłączone nowym kablem ale nie mogę nim połączyć się z modułem komfortu aby dodać funkcje w MMI o zamykaniu drzwi podczas jazdy. Dokupiłem kamerę cofania z Ali ale nie mam czasu aby to podłączyć. Może polecicie kogoś z podkarpacia kto by to ogarnął?

Zapytaj kolegi WRC Laguna z Rzeszowa.B)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, vvalery napisał:

Zapytaj kolegi WRC Laguna z Rzeszowa.B)

Tylko jak mogę wysłać wiadomość moderatorowi? :decayed:

Opublikowano
35 minut temu, snajper007 napisał:

Tylko jak mogę wysłać wiadomość moderatorowi? :decayed:

Napisz do Grzegorza na pw. A jak nie odpowiada to podlinkuj gdzieś jego wypowiedź i napisz że masz sprawę to się napewno odezwie :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Już trochę czasu minęło ale dziękuję za fachową pomoc w montażu kamery @wrclaguna. Naprawdę doceniam teraz zalety kamery cofania i nie wyobrażam sobie już jazdy bez niej. 

Dołączam również obiecane zdjęcia i to już na nowym ogumieniu :decayed:

IMG_20210905_165812.jpg

IMG_20210905_165358.jpg

IMG_20210905_165642.jpg

Opublikowano

Widzisz Slawek jak blisko mamy do fachowców ? Jakbyś miał 360 to też byś sobie bez tego nie wyobrażał …

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.