Skocz do zawartości
IGNOROWANY

blow off do 1.8t APU


karols137

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem nowy na forum i nie wiem czy już taki temat był czy nie ale proszę o podpowiedź.

Kupiłem audi a4 b5 1.8t APU 150 kunia i pytanie jest następujące ponieważ przymierzam się do zrobienia chipsa w okolicach 190 koni na serii jeśli turbo wydoli bo nie wiem czy była regenerowana czy nie, turbo to k03-005 orginał

opcojonalnie zamiana na nowe turbo, czy warto kupić bez westegatu czy  np k03s z bexa. ( jeśli będzie trzeba zmienić np na k03s  to czy jest konieczność rzeźby flanszy przy dolocie i wydechu na )

a ale rozchodzi mi się oto przy jakim doładowaniu trzeba zakładać blow off, owszem pewnie się znajdą się tacy ze powiedzą po  co mi to jak w orginale nie ma , ale tak słyszałem ze powyżej 0.6 bara to wypadało dla bezpieczeństwa silnika proszę mnie poprawić jeśli jestem w będzie z drugiej strony to ten  dzwięk pssssst haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesniackiego blowoffa nie zakłada się do tych silników, bo nie działają. 

Ale Ci ktoś bajek naopowiadał... 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunpel niedawno kupil do B6 1.8T po mapie na niby 200km. Dramat w moim odczuciu. On sie podnieca bardzo ? ale do seryjnego auta taie cos troche naprawde jedzie wiochą... czemu to ma sluzyc? chyba tylko dla dźwieku ktory i tak jest lipny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...