Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, przem8 napisał:

Błędów od sondy nie masz? Obstawiam pompę albo sondę lambda.

Właśnie błędu nie ma , juz mi ręce opadają. 

Opublikowano

Masz trop to badaj, sprawdź jak się zachowa po odpięciu sondy. Ciśnienie paliwa na jałowych jest nawet trochę zawyżone więc nie powinno być takich korekt. Chyba, że ten manometr oszukuje i sporo przekłamuje :P

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co ktoś założył emulator na pierwszą i drugą sondę i Ci ludzie długo tak jeździli, a jak ja to zauważyłem to od razu wykręciłem z pierwszej sondy emulator, po wymianie przeplywki moc wróciła, ale wypadanie zapłonu i czarny dym pozostał. 

14 minut temu, przem8 napisał:

Masz trop to badaj, sprawdź jak się zachowa po odpięciu sondy. Ciśnienie paliwa na jałowych jest nawet trochę zawyżone więc nie powinno być takich korekt. Chyba, że ten manometr oszukuje i sporo przekłamuje :P

 

Opublikowano
  • Autor

Po odpięciu sondy przestało kopcić na czarno, czy to by było to ? :kwasny:

47 minut temu, przem8 napisał:

Masz trop to badaj, sprawdź jak się zachowa po odpięciu sondy. Ciśnienie paliwa na jałowych jest nawet trochę zawyżone więc nie powinno być takich korekt. Chyba, że ten manometr oszukuje i sporo przekłamuje :P

 

Opublikowano

Musisz usunąc drugą sonde najlepiej w sofcie, odłacz druga sonde w wtyczki i pokaż loga 002+033 na jałowym.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Łukasz13 napisał:

Musisz usunąc drugą sonde najlepiej w sofcie, odłacz druga sonde w wtyczki i pokaż loga 002+033 na jałowym.

Czyli podłączyć przed katem a odłączyć za katem tak?

Opublikowano
  • Autor

Drugą sondę mogę usunąć bo mam KESS V2 .

Opublikowano

Tak, sonda przed katem ma byc podłaczona żadnych emulatorów itd, druga sonde odłacz z wtyczki narazie i pokaz jak sie zachowuje w logu, niektóre sterowniki poprostu nie lubią jak druga sonda jest na tulejce.

Opublikowano
1 minutę temu, nowak5552 napisał:

Drugą sondę mogę usunąć bo mam KESS V2 .

Kess v2 sam nie usuwa sondy, a w sofcie ważne zeby to zrobić dobrze.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Łukasz13 napisał:

Kess v2 sam nie usuwa sondy, a w sofcie ważne zeby to zrobić dobrze.

Tak tak wiem że nie usuwa, ale mam czym poczytać wsad.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Łukasz13 napisał:

Tak, sonda przed katem ma byc podłaczona żadnych emulatorów itd, druga sonde odłacz z wtyczki narazie i pokaz jak sie zachowuje w logu, niektóre sterowniki poprostu nie lubią jak druga sonda jest na tulejce.

Po podłączeniu pierwszej sondy, a odłączeniu drugiej od razu czarny dym z wydechu na jałowym

Opublikowano

Skasuj błedy i pokaż tego loga, a najlepiej to wywal ten emulator i podłacz sonde normalnie tak jak w org jest i wtedy sprawdzaj czy działa normalnie.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor

Czysta benzynka. 

Opublikowano
  • Autor

Poczekam aż chwilkę ostygnie i wywalam emulator z drugiej. Wtedy zrobie jeszcze raz logi 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 13.04.2021 o 19:48, nowak5552 napisał:

Poczekam aż chwilkę ostygnie i wywalam emulator z drugiej. Wtedy zrobie jeszcze raz logi 

Witam miałem podobna sytuacje po rozgrzaniu silnika korekty 1 sondy wskakiwały na 25% i kopcił na czarno winowajca okazała się  1 sonda lambda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.