Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka b6 na b7


Czaplok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem ostatnio audi a4 b6 Cabrio i zastanawiam się czy jest możliwa przeróbka przodu na b7.

Edytowane przez Czaplok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwa.

Maska lampy pas przedni błotniki do podcięcia i wspawania nosków z  B7 i masz mordkę z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwa ale.... :facepalm: nie lepiej od razu przód na b9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego niecheitujecie jak ktoś zmienia przód  z przed lifta na polifta zderzaki lampy itp??

Tak samo jak zwykłą biedę a wstawia zderzaki od S-lina ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to samo... Każde audi czy to 80 czy b5 b7 itd jest piękne ale w oryginale... jest różnica pomiędzy wsią czyli wstawianiem przodu od innego modelu a dostawieniem zderzaka np od s który był w danym modelu tyle że w S.... Widziałem parę audic i sorry przód tak tył taki nie wiem ja tego nie kupuje.... Jak dla mnie to chyba tylko kompleksy że ktoś chce na siłę zrobić nowszy model, a prawda jest taka że każde audi jest piękne ale w oryginale... Jak ktoś chce robić replikę ok ale bez sensu na nowsze audi , jak już to można sobie jakieś lambo zbudować wtedy podziw i szacunek...

 

Największą ohydę jaką widziałem było a4 b5 sedan z przodem b7... tragedia

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sahipp napisał:

Największą ohydę jaką widziałem było a4 b5 sedan z przodem b7... tragedia

U mnie też taki rodzynek jeździ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich rodzynków jest trochę tylko zastanawiam się nad powodami takich modów... Albo kompleksy/bezguście lub ulepy powypadkowe złożone z resztek innych aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sahipp napisał:

piękne ale w oryginale.

To nie jest wątek o tym czy się Ci podoba czy nie. Człowiek się zapytał czy można a nie o opinie na ten temat.

Ciekawe dlaczego założycielowi B6 Division nikt nie smęci że nie powinien a zasłynął z przeróbek i przodu i wsadzania silnika i przeróbek innych modeli.

Tak samo wsadzanie czegoś z polifta do przed lifta.

 To to samo ze zmianą oświetlenia przecież ori było ori a teraz to co już nie jest ? bo jest od nowszego modelu i co już jest pase ?

 

e tam koniec rozważań to nie jest wątek czy się komuś podoba czy nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca bo może kolega zastanowi się i przemyśli sprawę... spojrzy z innego punktu...

Prawda jest tak że b5, b6, b7 to są już stare auta, a że u nas w Polsce jest jak jest to maja u nas druga młodość i cieszymy się nimi...

Wiesz to jak ze starością, można postarzeć się z klasą, elegancją i ze smakiem a równie dobrze można dostać konwulsji na widok babci w mini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni lubią jeździć starym klekotem traktorem a inni nie to nie o tym wątek.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Robero321 napisał:

Jest możliwa.

Maska lampy pas przedni błotniki do podcięcia i wspawania nosków z  B7 i masz mordkę z B7

W cabrio chyba wystarczy całe błotniki przełożyć,bo nie ma przetłoczenia jak w sedanie czy avancie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...