Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podstawowy subwoofer do nieoryginalnego radia


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zapytać, bo co człowiek to inna opinia. Mam w B5 radio Kenwood, głośniki z przodu w drzwiach i z tyłu w półce. Chce dołożyć do tego jakiś subwoofer. Nie jestem audiofilem, potrzebuje po prostu więcej basu, który nie będzie szedł z półki. Co muszę wiedzieć? Jaki przykładowo kupić i czy do tego wzmacniacz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będę polecał stare piece typu Rodek, Phase. Zastanów się nad zapakowaniem dobrych głośników w wygłuszone, przednie drzwi. Do tego trzebaby dobrać suba w bagażnik o RMSie, który bez problemu ogarnie kupiony wzmacniacz. Ile chcesz wydać? Co już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam z przodu zamontowane i wygłuszone głośniki dwudrożne jakiejś niemieckiej marki (nie pamiętam w tej chwili nazwy, ale nie jest to jakieś dziadostwo - wszyscy mówili, że przód powinien być ogarnięty zanim się pomyśli o subie, więc celowałem w niekoniecznie popularne masowe marki, a w jakościowe). W półce siedzi jakiś no name. Ogólnie efekt jest dość zadowalający - głośno i czysto, tylko brakuje basu. Budżetu nie określiłem konkretnie, tak jak pisałem nie jestem audiofilem, więc nie chcę ładować nie wiadomo ile w audio. Szukam raczej taniego rozwiązania, ale nie tak taniego, żeby żałować przy każdym włączeniu radia :decayed: Nie zależy mi też na tym, żeby całe osiedle mnie słyszało - chcę po prostu zwiększyć bas w środku do zwykłego słuchania muzyki podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś czterokanałówka, skromny subwoofer, głośniki przednie pod wzmacniacz i będziesz zadowolony. Konkretne propozycje wysłałem Ci na pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...