Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany


radwdo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim A4 B5 1.9 TDI AFN mam urwany przewód biegnący od sprężarki klimatyzacji do skraplacza( chłodniczki) i niestety jest na tyle zmasakrowany że nie można go zregenerować. Czy możecie mi pomóc w odnalezieniu jego numeru katalogowego. Nie mam dostępu do ETKA i nie mogę sobie z tym poradzić. Orientujecie się ile taki przewód kosztuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup używany na szrocie i po kłopocie :good: w ASO na pewno krzykną Ci nieziemską cenę.Domyślam się ze masz ten przewód zmasakrowany który ja mam w garage :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie chcę kupować tego przewdu w ASO. Wielu sprzedawców na allegro, nie wie skąd dokąd fizycznie idzie przewód, a na nim jest numer seryjny. Na podstawie tego numeru mogą określić czy to jest ten przewód. Ja ze swojego przewodu nie mogę odczytać tego numeru, bo jest on strasznie zmasakrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jaki to przewod dokładnie jest Ci potrzebny bo może akutrat mam taki na zbyciu to mogłbym odsprzedać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przewód z wężem gumowym i rurką metalową. Jest to jeden z przewodów odchodzących od sprężarki klimatyzacji (z tej strony jest rurka metalowa) do chłodnicy klimatyzacji (chyba inaczej zwanej skraplaczem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat nie posiadam :kwasny: mam przewód ten cienki wchodzący do kabiny z zaworkiem do nabijania klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem pomóc jak mogłem :good: ale niestety nie posiadam tego przewodu.Poszukaj na pobliskich szrotach u siebie w mieścinie a myślę że na pewno coś znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego samego przewodu szukam (pompa-chłodnia), objechałem już wszystkie szroty w okolicy i nigdzie nie było... Jeśli twój przewód, tak jak i mój, mocuje się za pomocą dużej nakrętki to będziesz miał problem ze znalezieniem takiego używanego, na allegro również... W etce widniał taki numer: 8D0 260 701 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest ten przewodzik ten ma oznaczenie 8do 260 704H i on idzie od sprężarki klimy do osuszacza, a ja poszukuję jak już mnie poinformował kolega wcześniej przewodziku o numerze 8do 260 701h. Faktycznie te przewody w samochodzie idą razem ze sobą połączone jakąś obejmką, ale niestety to nie jest ten którego ja poszukuję ;( a zaczyna się robić cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mogę podskoczyć do mnie na pobliski szrot to zobaczę moze gościo ma ten przewód do klimy który jest Ci potrzebny :) jakis czas temu brałem od niego przewod do klimy bo miałem dziurawy to miał na stanie ale nie wiem czy bedzie miał ten co Ci trzeba i o takim numerze,ale myślę ze numer nie jest najważniejszy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...