Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła USA przód.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebuje wyłączyć kierunkowskazy przy zapalaniu xenonów. Swieca sie cały czas co jest chyba zabronione. Proszę o małą instrukcje.

Opublikowano

Prawdopodobnie masz dołożony moduł bo w B6, w przeciwieństwie do B7, nie da się tego po prostu zakodować. No chyba że masz lampy USA :D

Opublikowano
  • Autor

Wersja samochodu jest z USA więc chyba lampy też ;)

Opublikowano

W kodowaniu mce przestaw ostatni bit na 1

xxxx?: kraj (tylko 8E2 / 8E5)
1 - Rest of World
2 - Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark)
3 - USA
4 - Canada
5 - Special vehicles

Opublikowano
  • Autor

Nic nie dało. Próbowałem

Opublikowano

W tych lampach zamiast postojówek świecą kierunki? Są tam w ogóle postojowe?

Opublikowano

nie ma postojówek za postojówke robi obrys US niby zabronione ale od 3 lat jeźdzę na tych lampach i nikt się nie przywalił 

Opublikowano
15 godzin temu, goduds napisał:

Wersja samochodu jest z USA więc chyba lampy też ;)

Więc w teorii zgodnie z prawem chyba powinieneś te lampy wymienić, soczewki w nich chyba również świecą symetrycznie jeśli się nie mylę.

Opublikowano
20 minut temu, Ivanek napisał:

Więc w teorii zgodnie z prawem chyba powinieneś te lampy wymienić, soczewki w nich chyba również świecą symetrycznie jeśli się nie mylę.

Jest asymetria,ale w porównaniu do eu to słabo pobocze oświetlają. Europejskie światła efektywniejsze na drodze.

Opublikowano

Trzeba by dopytać jakiejś mądrej głowy jak to prawnie wygląda. Widziałem kilka razy zarejestrowany w PL samochód z USA, który z tyłu miał kierunkowskazy barwy czerwonej, co chyba też powinno być zmienione. 

Opublikowano

ta soczewka us ma trochę inną przesłonę w środku nie wiem jak to świeci zaznaczyłem na obrazku jak tak przesłona w środku wygląda co do lapm no jak mówię ja jeżdzę i nikt nic nie mówi fakt mam soczewki hella 3 eu założone tam ale obrysy i postojówkę us mam zostawioną świeci na pomarańczowo

Bez tytułu.png 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
28 minut temu, marky2552 napisał:

ta soczewka us ma trochę inną przesłonę w środku nie wiem jak to świeci zaznaczyłem na obrazku jak tak przesłona w środku wygląda co do lapm no jak mówię ja jeżdzę i nikt nic nie mówi fakt mam soczewki hella 3 eu założone tam ale obrysy i postojówkę us mam zostawioną świeci na pomarańczowo

Bez tytułu.png 

Faktycznie na ścianie to wygląda tak :P ?

Opublikowano
  • Autor

Muszę dopytać ale wiesz znajdzie się policjant co sam dobrze nie będzie wiedział i dowód zabrany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.