Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja żółta strzała :) *DUZY UPDATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B5, rok produkcji 1995/96, silnik 1.8 benz 5V, skrzynia manualna, kolor jakby Imola Yellow:)

<a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img299.imageshack.us/img299/5324/img0930s.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img299.imageshack.us/img299/6660/img0903p.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img299.imageshack.us/img299/5874/img0992ahf.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img299.imageshack.us/img299/1879/img0994e.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img299.imageshack.us/img299/8192/img0988i.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/3758/img0983.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/7281/img0987.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/7163/img0967.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/7466/img0955f.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/2715/img0951a.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/346/img0947.jpg"/></a><br/><a href="https://addons.mozilla.org/firefox/1174/"><img src="http://img329.imageshack.us/img329/3645/img0934a.jpg"/></a>

auto dodatkowo posiada:

* Wspomaganie kierownicy

* ABS

* Poduszki powietrzne 2x

* Elektryczne szyby

* Elektryczne lusterka

* Podgrzewane lusterka

* Podgrzewana tylnia szyba

* Podgrzewane fotele :)

* Immobilser

* Doczepiany HAK :D

* Tłumik sportowy KM malon

* Spryskiwacze przednich reflektorow

* Regulowane przednie lampy

* Centralny zamek

* Alufelgi TSW 17'

*Aktualnie Polift1 ( w koncu:D)

*Listwy LED z przodu. :)

*Obwodki szyb w chromie

wszystkie Wahacze, Amory, Rozrzad, rolki i all napinacze, paski, olej zmieniny, plyn hamulcowy, Czyszczona przepustnica, filtr Oleju, powietrza, Paliwa, klocki, poprawki lakiernicze w koncu blyszczy sie jak umyje:p . I teraz zaczynam troche zmieniac.. bede malowal lustereczka i klamki pod kolor auta.. Tylnie wywale, i kupie na dniach te po lifcie.. smiley czekam na wasza pomoc i opinie..

BLACHY JUZ "GA" :D

Opublikowano

Fajny kolorek. Każdy na mieście wie kto to jedzie ;)

Spryskiwacze fabrycznie?

Opublikowano

Kiedyś przymieżałem się do złotej 1,8T. Fajny kolorek :good:

Opublikowano

Fajny żółtek :decayed:

Klamki i lusterka w kolor

pokaż jeszcze fotki środka :naughty:

Opublikowano

Zarąbista :good:

Opublikowano
  • Autor

powoli.. :) mam dopiero ja 3tyg.. nie poznalem jeszcze auta.. po spocie fotki w srodku zrobie.. wymyje :) bo Alu sa brudne jak nie wiem co:)

Fajny żółtek :decayed:

Klamki i lusterka w kolor

pokaż jeszcze fotki środka :naughty:

malowac?;p tez o tym myslalem... :)

no kolor sie rzuca w oczy;p wszyscy mnei widza. ;/

spryski chyba fabryczne.. auto ze szwecji.

Opublikowano

Nietypowy kolor będzie rzucał się w oczy. :wink4: Pozdrawiam! :decayed:

Opublikowano

Autko fajne ale ten kolor kojarzy mi się z TAXI z Nowego Yorku :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

to zupelnie inny kolor niz TAXI :P serio :) jak czyste jest auto i slonczeko to inny efekt[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:59_________________________________________________up:)

Opublikowano

Tylko nie ringi :notworthy: To nie ta marka.

Kup zespolone i będzie lux i polifty na tył.

Do tego klamki w kolor. Lusterka zostaw czarne.

Ściemnij lekko szyby; zdejmij oznaczenia.

Ramkę grilla na czarno i fura będzie :kox:

Opublikowano

No w takim kolorze A4 chyba jeszcze nie widziałem. Ładnie się prezentuje. Zycze powodzenia w modach. :hi:

Opublikowano

fajne autko,zmaluj tylko klamy i lustra i bedzie :good:

Opublikowano

WoW naprawde nietypowy kolor... lusterka i klamiki obowiazkowo pod kolor :good:

Ladnie sie prezentuje!

najbrudniejsze auto na a4 klub:D

Chyba nie chcesz mnie zdetronizowac?!

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj oznaczenia sobie zdejme, tylko narazie pada all time grr :)

ja zdetronizowac? nie:) hihi

odkleilem i widze ze pod znaczkiem jakis *BUC* malujac auto, nie odkleil starej gumy, i wyglada to tragicznie, wiec jade zaraz znowu po tasme i spowrotem naklejam...

Opublikowano

Noo kolorek jest fajny :good: mam obudowe lusterka w takim kolorku to na zywo ciekawie wyglada :naughty: Co do lampek to faktycznie ciemne tez by fajnie tutaj wyglądały :good: szybki sciemnic jak najbardziej :good:

Opublikowano

Tak, lampki dokładnie te, które pokazałeś.

Czarne by fajnie wyglądały, ale ori takich nie ma (trzeba rezać samemu), a poza tym wtedy koniecznie musisz już iść w tzw. "black line", czyli tylne mampy, ciemne szyby itd. - inaczej same przednie lampy będą wyglądały :thumbdown:

Te zespolone są na tyle fajne, że wystarczyłoby takie właśnie zakupić.

Co do ringów - zostawmy je dla BMW. Po prostu nie wszystko wszędzie pasuje.

Oznaczenia - ja resztki taśmy zmiękczyłem płynem do szyb i spokojnie zeszły. Stare też powinny.

Z początku wydaje się, że został ślad, ale po dokładnym czyszczeniu nic nie widać (u mnie na drugi dzień już nic nie było widać).

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odp...

no ale ja mialem tylnia klape malowana, i jakis "IDIOTA" malujac nie sciagnol starej gumy.. i odruwazjac ta widac wybrzuszenie lakieru i gume pod spodem, serio wyglada tragicznie...

ehym no mi te czarne ringi sie podobaja, ale faktycznie przod czarny i tyl jasny to juz nie bedzie ten efekt..

Opublikowano

genialny kolor :good: :good: :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

auto wlasnie stoi u lakiernika:) i filtry olej zmieniane, przepustnica czyszczona...

wicie co moze mam? przy kazdym chamowaniu wlacza mi sie abs, a powyzej 120 wylacza sie i miga kontrolka.. mial ktos cos takiego? czyjnik przeczyscic?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 21:55_________________________________________________ok ABS zrobiony ;)

jakie HIDY do przodu najlepiej? 6k :)?[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 22:58_________________________________________________up

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.