Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne odpalanie, czy to tak powinno być?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam grupo! Przychodzę z dość nie typowym pytaniem. Jakiś czas temu kupiłem Sobię samochód Audi A4 b8 z silniczkiem 2.0 TDI, z silnikiem CAGA. Mam pytanie bo oglądając inne filmiki czy to na Youtube, czy też na innych stronach raz silnik im na strzała odpalał, a czasami się dusił - można to tak potocznie nazwać. Nagrałem filmik, aby wam zilustrować moje odpalanie na zimnym silniku ( na ciepłym odpala ładnie bynajmiej mi się tak wydaje ), ale na zimnym tak średnio ( auto garażowane ). 

Czy według was jest wszystko okej? Czy to może być wina słabego akumulatura, czy jak? Oczywiście na filmiku odpalałem go drugi raz i wyszedł lepiej, a tak to troszeczke dłużej kręcił. 

Inaczej brzmi tutaj,  gdzie tutaj jest -19 *C 

Starałem się sprecyzować dla Was pytanie tak, aby było zrozumiane.

Dziękuje za odpowiedzi, a jednocześnie każdemu z Was życze miłego piątku. :)

Edytowane przez Wiktorxk31

Opublikowano

Przy -19 to paliwo gra rolę,filtr paliwa i mocny aku, drugi filmik lepiej

Kiedy wymieniałeś filtr paliwa? sprawdź napicie akumulatora pod maską...

ps. w b8  przy słaby aku wyskoczył mi komunikat na fis coś w stylu o słabej zdolności rozruchowej.. ale odpalił więc pojechałem wymienić

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

@RALF76filtru paliwa nie wymieniałem, drugi filmik jest mój ten czarny. 

Opublikowano
2 minuty temu, Wiktorxk31 napisał:

filtru paliwa nie wymieniałem, drugi filmik jest mój ten czarny.

wymień, zacznij od najprostszych i tanich rzeczy

w jakiej temp odpalanie na tym filmiku?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

A według Ciebie w miare okej odpala? Czy jak? Jaka Twoja opinia? @RALF76

Opublikowano
9 minut temu, Wiktorxk31 napisał:

A według Ciebie w miare okej odpala? Czy jak? Jaka Twoja opinia?

drugi filmik jeśli w okolicach -19 to ok

Opublikowano
  • Autor

Drugi filmik nie jest w okolicach -19*C tylko to jest z dzisiejszego. 

@RALF76

Opublikowano
24 minuty temu, Wiktorxk31 napisał:

Drugi filmik nie jest w okolicach -19*C tylko to jest z dzisiejszego. 

w miarę OK, filtr zawsze można zmienić i sprawdzić czy jest różnica.

Opublikowano

Podpinałeś pod komputer? Są jakieś błędy? Możliwe, że świece popalone, jeżeli tak to będziesz miał zapisane błędy w sterowniku silnika. 

Aku wygląda też na rozładowane. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

sprawdź napięcie na aku

Opublikowano
  • Autor

komputer byl podpiany pod komputer i nic nie wykazywal 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.