Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje auta po mocnym dodaniu gazu


slawek_wkc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem. Z samochodem a mianowicie tak jak w temacie. Nie są to delikatne wibracje tylko tak jak by cały przod na boki latał. Dzieje się to po mocnym dodaniu gazu np przy wyprzedzaniu. Wibracje są niezależne od biegu. Luzu na lewej i prawej flanszy brak( na prawej byl ale po wymianie lozysk na mechanizmie różnicowym i daniu podkładek dystansowych skasowało luz). Pomóżcie bo juz nie wiem co mam robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wymianie wtryskiwacza na regenerowany zacząłem też mieć takie wibracje, że cały samochód latał. Gdy dawałem mało gazu to auto jechało normalnie, ale jak dałem trochę więcej gazu to zaczęły się drgania. Inne wtryskiwacze też powoli kwalifikowały się do regeneracji, więc już za jednym razem wymieniłem wszystkie na nowe. Po krótkiej przejażdżce wibracje nadal były i już celowałem w wał napędowy/poduszki czy coś, ale po ponownej przejażdżce wibracje całkowicie ustąpiły. 

Nie jestem żadnym mechanikiem, opisałem tylko swoją przygodę, proponuję sprawdzić również swoje wtryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...