Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Hold

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjęcia ucięte i niekompletne. Brakuje Byte 0, Byte 1, Byte 3 itd. 

Poza tym nie wrzuciłeś autoscanu wszystkich sterowników. 

Opublikowano
  • Autor

Przesyłam foto

4E6E3A61-B974-4FAB-AFD7-3768E8B4DBC4.jpeg

C239799F-6C36-4BD2-9A1D-19787188AB25.jpeg

C368BE6A-666B-4EF1-8787-169A0751D2D5.jpeg

8F43455D-3F58-40EB-B645-720C68B13859.jpeg

69840365-8BAC-4A91-B0F9-BFB0FB60B17C.jpeg

Opublikowano

Chyba kolego nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Przecież wyraźnie kolega @Muskel1 pisał żebyś wrzucił plik autoscanu z całego samochodu? Czy to takie skomplikowane jest? W nowych autach kodowania wielu sterowników są ze sobą ściśle powiązane i nie widząc całości ciężko jest pomóc.

żadnych tajnych informacji w tym pliku nie będzie, a jak obawiasz się ujawnić VIN to go po prostu usuń z pliku i tyle.

Chcesz żeby Ci pomóc, jak już ktoś chce to zrobić to nie dajesz mu niezbędnych informacji? trochę to dziwne.

Opublikowano

No tak, autoscan musi być:thumbup1:.

Opublikowano
  • Autor

A jest gdzieś taka opcja to zaznaczenia żeby całe auto zeskanowało ? 
 

po kliknięciu autoscan za każdym razem skanuje te same podzespoły 

Opublikowano

Zobacz tutaj. Wchodzisz w vcds, wybierasz autoscan, po lewej stronie w okienku wpisujesz albo wyszukujesz z listy model A4 8K, uruchamiasz autoscan. Jak przeskanuje wszystkie sterowniki nie kasujesz błędów, tak jak na filmiku, tylko zapisujesz je (przycisk zapisz na dole po lewej). Błędy zostają zapisane w pliku textowym w formacie .txt. na dole pokazane będzie miejsce w którym zapisało (standardowo jest to w folderze vcds/logs

Ten plik albo cały tutaj wrzucasz albo otwierasz go, kopiujesz zawarty w nim tekst i go tu wklejasz. 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Pomimo, że taśma kierownicy wydaje sie poprawnie zakodowana, wyrzuca błąd błędnego zakodowania. 

Czy spełnione są warunki, które wyżej wymieniłem, czyli?

Silnik pracuje, kierowca ma zapięte pasy, drzwi są zamknięte?

W przeciwnym razie Auto Hold nie działa. 

Opublikowano
  • Autor

Tak, warunki są spełnione. Klikam na przycisk i żadnej reakcji ani żadnego komunikatu nie ma . 

Opublikowano

Taśma była nowa czy używana?

Opublikowano
  • Autor

Używana , ale tak jak mówię przed wymiana taśmy tez nie działało . 
 

A mam wyłączona sygnalizacje o nie zapiętym pasie, czy może być tak ze jakiś czujnik w wtyczce z pasu nie widzi ze pas jest zapięty ?

Opublikowano

Trudno powiedzieć, uaktywnij ją (sygnalizację niezapiętych pasów) a zobaczycz czy działa jak należy.

 

Opublikowano
  • Autor

Włączyłem ta funkcje nie zapiętych pasów i wykrywa gdy pas się zapnie . 
 

a sam przycisk autohold ? 

Opublikowano

Kodowanie w sterowniku ABS wydaje się też prawidłowe ale możesz wrzucić zdjęcia ze sterownika ABS (wszystkie Byte).

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Odkopie temat.

Mam to samo. Błędów 0. Auto hold zakodowany ,jednak nie pali się nawet lampka AHA.

Mój sterownik: 8K0907379CK   Pompa ABS: 8K0614517GM

Udało Ci się to zrobić?

 

 

Edytowane przez KiVash

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.