Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie na temat Opla Tigry


tomek a4 2.8

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy miał i z tego co pamiętam to nie narzekał na mechanikę co na brak miejsca :decayed: ale wiadomo jest malym autkiem, a moze honde crx del soul :kox: male,zwinne, tylko 2 os ale dach sciagany :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalesc Tigre w stanie idealnym to będzie cud :decayed: Sam szukałem dla Swojej kobity przeszło 3 miesiące , naogladałem sie ich wiele i żadnej nie bitej nie znalazłem :thumbdown: na nie których to szpachla poprostu kipiała.... ale w końcu znalazłem czarną z klimą fakt ze miała kiedyś przygode no ale z tych wszystkich była najładniejsza.

zalety hmmmm nie wiem :kox:

wady :

- dużo pali !!!!!

- malo miejsca z tyłu

- poddatna na korozje

- bardzo twarde zawieszenie

Mysle ze wiele błędów zostało wyeliminowanych ale dopiero po 1999 roku w ostatnich latach produkcji ale ceny sa juz dosc spore :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona miała Corse B a to w sumie to samo tylko kształt inny.

silnik 1,2 potrafił lykać 10l, rdza , zawieszenie slabe i ogolnie wrazenie pudełeczka na kołach. teraz za niewiele wiecej kupiłem jej Astre II i to juz chociaz jest auto.

moze polec znajomej cos wiekszego. także ze wzgledu na bezpieczenstwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dużo pali !!!!!

- malo miejsca z tyłu

- poddatna na korozje

- bardzo twarde zawieszenie

to zes babie niezla fure sprawil ... :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna chce kupic jakies autko miejskie do 10 tys. zl i napalila sie wlasnie na

Peugot 206, Reno Clio, VW Golf :tongue4:

sorki, ze tak offtopowo, ale ja tak jak poprzednicy zalet w "Tigrze" nie widze, a takie jak wyzej wymienilem mozna juz wyciagnac za 2000 tys euro i nawet mniej.

206 mialem kiedys i nawet sie fajnie jezdzilo i wszystko bylo pod reka, ale jak z podzespolami i awaryjnoscia to nie wiem bo nie mialem jej dlugo.

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 13:01_________________________________________________o a Focus

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=112747687&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

ten akurat ma troche na liczniku, ale koni np. 116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem sie na temat clio: za 10tys kupisz ladne clio 2 z 99 roku. Ja jezdzilem przez 3 lata takim, zrobilem nim 45 tys. i oprocz duzego przegladu (rozrzad, paski itd) i okresowych zmian filtrow dolozylem do niego tylko raz (jak odkleily sie gladzie od hamulcow tylnych). Autko uwazam za bardzo udane i napewno duzo lepsze niz tigra. Silnik 1,2 16v malo pali, a potrafi jezdzic dosc dynamicznie. Nie widzialem jeszcze zgnitej cliowki z tego okresu... Kolejny plus to ilosc miejsca, w srodku jest go naprawde sporo. Czesci wbrew obiegowym opiniom wcale nie sa drogie. No i komfort, jak na auto za takie pieniadze komfort jest wprost super, wygoda, cicha praca silnika, dobre i w miare trwale zawieszenie. Jezeli o mnie chodzi to clio jest idelanym wyjsciem biorac pod uwage,ze poszukujesz miejskiego, kobiecego samochodu za ok. 10k. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziales zgnilej cliowki? to malo widziales :evil: tigry sa chyba mniej podatne na korozje niz np omega czy vectra b

- vectry b nawet w ocynku rdzewieje - znajomy ma taka 1999rok... silnika 1.2 nie polecam - mialem go w corsie i rozpedzal autko do 120 dalej to rzeka... palil bardzo duzo... nie wiem czy dycha rzeczywiscie starczala - kumpel ma 1.6 i nie narzeka- nie ma rdzy ani nic a rok bodajze 1995

co do clio tez jezdzilem i powiem tak - nie jest zle ale plastiki troche trzeszcza... ponoc na zakretach tymi autkami jezdzi sie na trzech kolach :evil:

a moze lepiej dolozyc i np szukac okazji za 11k audi a3?? :przebiegly:a moze i za 10k by sie znalazlo - tzn zalezy czy chcesz benzynke czy ropniaka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje by dziewczyna kupiła sobie fiata coupe :decayed: sliczny samochod i do tego te osiagi, jak dla mnie tigra taki maly i wcale nie ciekawy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś byś wyrwał - byle z cierpliwością :good: ja tez swojej niuni szukam juz prawie 2 miesiące i obawiam się że to jeszcze potrwa :wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 09:52_________________________________________________szukasz do 14K - 2k zbijasz i jest luz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...