Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie pomysł na modyfikacje ?


Kubica86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w planach kilka przeróbek, mianowicie wtryski 216 lub 230 , fmic, pompa 11 i turbulum. I tu pojawia się moje pytanie, mianowicie jakie turbo mogę wsadzić do silnika AFN i mówię o czymś większym niż turbo od AWX. finalnie chciałbym się zakręcić w granicach 180-200 km. Czy taki zestaw by spasował do AFN?

http://moto.allegro.pl/item602852647_vw_passat_golf_audi_a3_a4_a6_2_0_tdi_nowa.html

I czy są jeszcze jakieś możliwości na montaż większego turbo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: czyli raczej AWX bo BRD to 2x AWX :wallbash: . Dzięki wielkie za to, a skoro troszke się ruszyło to czy wie ktoś może lub ma na sprzedaż pompy 11 mm? ? ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli planujesz pompe 11 to suszarka AWX bedzie slabym pomyslem bo ograniczy dosc mocno wynik. Po pierwsze ze fabrycznie jest skopana poprzez cienki walek i nie lubi boostow po drugie ze swieca szukac takiej co ma realnego przebiegu ponizej 150tys km.

Wiec albo BRD albo hybrydka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Twoja wiedza na temat tuningowych gratów jest zerowa. Lepiej sam nie bierz się za zakupy :wink4:

11 to 038 130 107 J i musi mieć w nr Boscha 414 nie 404 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Twoja wiedza na temat tuningowych gratów jest zerowa. Lepiej sam nie bierz się za zakupy :wink4:

11 to 038 130 107 J i musi mieć w nr Boscha 414 nie 404 !!!

Dlatego kolega pyta i chce skorzystac z waszej wiedzy i prosi o pomoc wiec trzeba mu pomoc :wink4::good:

:mysli: czyli raczej AWX bo BRD to 2x AWX :wallbash: .

Do ok 180KM suszarka z AWX wystarczy ja na twoim miejscu szkalbym od BRD i ~200KM powinienes osiagnac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę szukac odpowiedzi na swoje pytania na forum, były już takie tematy jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...