Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 avant awaryjne otwieranie bagażnika


18TQUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od razu mówię szukałem nie znalazłem, ani tu ani w googlach ani na youtubie, tzn. tak pisali ale gdzie co jak konkretnie to nie, no więc do rzeczy, nie mogę otworzyć bagażnika, słychać silniczek ale bagażnik ani drgnie, klucz stoi, nie da się go przekręcić, nie wiem czy zardzewiał zamek czy za lekko kręcę kluczem, słyszałem że gdzieś pod siedzeniem są jakieś rurki czy coś i że można awaryjnie otworzyć ten bagażnik, chcę się do niego dostać żeby zobaczyć co tam się tak naprawdę stało ale właśnie nie znam konkretów, czy ktoś z Was zna temat i może się podzielić wiedzą? jak zły dział to sory, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz polifta i wężyki pod kanapą do niczego Ci się nie przydadzą bo one lecą do drzwi. Masz pompkę na dwa wężyki, jeden odpowiada za drzwi a drugi za klapkę wlewu paliwa i tylną klapę. Złóż kanapę, wbijaj do bagażnika i odepnij odpowiedni wężyk, płuca wystarczą żeby odryglować klapę o ile problem stoi po stronie nieszczelnosci układu - wtedy pompka centralnego bardzo dlugo pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 10:58, Hezen napisał:

Masz polifta i wężyki pod kanapą do niczego Ci się nie przydadzą bo one lecą do drzwi. Masz pompkę na dwa wężyki, jeden odpowiada za drzwi a drugi za klapkę wlewu paliwa i tylną klapę. Złóż kanapę, wbijaj do bagażnika i odepnij odpowiedni wężyk, płuca wystarczą żeby odryglować klapę o ile problem stoi po stronie nieszczelnosci układu - wtedy pompka centralnego bardzo dlugo pracuje.

ogarnąłem to wreszcie, okazało się że stał dęba zamek od środka, po zdjęciu tapicerki tylnej klapy i podważeniu śrubokrętem wihajstra w zamku ustąpiło, niestety po założeniu z powrotem tapicerki problem wraca więc wnioskuje że problem leży po stronie tapicerki, czerwony "sznurek" w boczku jest ale nie działa, albo inaczej, nie działał bo zamek stał

IMG_20210515_125225.jpg

IMG_20210515_125239.jpg

IMG_20210515_125409.jpg

IMG_20210515_130208.jpg

IMG_20210515_125232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna wycieraczka pewnie stoi dęba albo wycieraczka działa ale ukręcony wężyk dyszy leje na zamek?

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...