Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9 TDi ] bzzz ;)


Robson

Rekomendowane odpowiedzi

No ładna ta wyrozniajaca sie B6 na parkingu :wink:

Te światełka przednie to fabryczne? (przepraszam za głupie pytanie, kompletnie się nie znam na B6 : )

światełka montowane seryjnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob, :))) jak się przyjżysz prawemu bokowi mojej Bzzzz to zobaczysz przy listwie na tylnich drzwiach przycierkę, zrobił mi ją sąsiad i się nie przyznaje, teraz stawiam samochód z dala o innych właśnie w tym miejscu. A wspomaganie mi działa :))) . Dzięki za uznanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob, :))) jak się przyjżysz prawemu bokowi mojej Bzzzz to zobaczysz przy listwie na tylnich drzwiach przycierkę, zrobił mi ją sąsiad i się nie przyznaje, teraz stawiam samochód z dala o innych właśnie w tym miejscu. A wspomaganie mi działa :))) . Dzięki za uznanie

spoko, to był mały żarcik :biggrin: jeśli chodzi o sąsiadów i obijanie znam to z autopsji :evil:

ogólnie fajny furak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no mówię Ci porobiłem zdjęcia jego i mojej i nie wiem czy się procesować, facet już pomalował szybciutko i mam tylko fotki. Ale wiesz Ty się starasz pucujesz a tu Ci taki przyjedzie szympans i zniszczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, po wczorajszym spocie jestem chory na B6, ale na razie chyba poza zasięgiem :cry: BARDZO ŁADNA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki, no na szczęście i zarazem niestety nasze autka trzymają się w cenie więc kupno wymaga pewnych funduszy, tak samo utrzymanie...ale to już nie jest takie uciążliwe, najgorszy jest ten pierwszy krok czyli inwestycja, ale nie ma rzeczy niemożliwych....więc mega13 zaciśnij pasa i marzenie się spełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma rzeczy niemożliwych....więc mega13 zaciśnij pasa i marzenie się spełni.

Na razie zacisnąłem i mam B5 i to narazie było by na tyle zaciskania bo w aucie mieszkać się nie da i muszę budowe skończyć.

A poza tym moja ciśnie żeby pomału sie zaobrączkować więc jak będzie smyczka na palcu to już napewno nieprędko będzie B6....

[ Dodano: 02-04-2007, 14:10 ]

Ciekawe jak by na weselu wyglądały same A4???? :rotfl: Bo chyba nie dali byście się prosić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...