Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDi ] bzzz ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam umieściłem kilka nowych fotek naszej Audiczki... miłych doznań życzy Robson :a4fan:

audi012.jpg audi013.jpg

audi022.jpg audi023.jpg

audi025.jpg audi030.jpg

Opublikowano

Śliczna : )

Te światełka przednie to fabryczne? (przepraszam za głupie pytanie, kompletnie się nie znam na B6 : )

Opublikowano

dzieki za miłe doznania :wink::a4fan:

Opublikowano

Fajna bryczka tylko czegoś jej brak, hmmm dekielków?

Opublikowano

No ładna ta wyrozniajaca sie B6 na parkingu :wink:

Te światełka przednie to fabryczne? (przepraszam za głupie pytanie, kompletnie się nie znam na B6 : )

światełka montowane seryjnie :twisted:

Opublikowano
  • Autor

spedyt, :)) no nigdzie nie mogę ich znaleźć jeden koleś ma na allegro ale jak mu powiedziałem że osobiście odbiorę to przestał się ze mną kontaktować, ale coś wymyślę.

Opublikowano

ta ostatnia fotka jest ciekawa, nie wyrobiłeś się z zawracaniem :biggrin:

Opublikowano

bardzo ładna niunia :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

rob, :))) jak się przyjżysz prawemu bokowi mojej Bzzzz to zobaczysz przy listwie na tylnich drzwiach przycierkę, zrobił mi ją sąsiad i się nie przyznaje, teraz stawiam samochód z dala o innych właśnie w tym miejscu. A wspomaganie mi działa :))) . Dzięki za uznanie

Opublikowano
rob, :))) jak się przyjżysz prawemu bokowi mojej Bzzzz to zobaczysz przy listwie na tylnich drzwiach przycierkę, zrobił mi ją sąsiad i się nie przyznaje, teraz stawiam samochód z dala o innych właśnie w tym miejscu. A wspomaganie mi działa :))) . Dzięki za uznanie

spoko, to był mały żarcik :biggrin: jeśli chodzi o sąsiadów i obijanie znam to z autopsji :evil:

ogólnie fajny furak :wink:

Opublikowano
  • Autor
:) no mówię Ci porobiłem zdjęcia jego i mojej i nie wiem czy się procesować, facet już pomalował szybciutko i mam tylko fotki. Ale wiesz Ty się starasz pucujesz a tu Ci taki przyjedzie szympans i zniszczy
Opublikowano

sam jesteś kężor :exclaim: zmień to albo będzie ostrzeżenie :evil:

a autko spoksik :lol:

Opublikowano
  • Autor

no comment... :P

Opublikowano

Ładna, po wczorajszym spocie jestem chory na B6, ale na razie chyba poza zasięgiem :cry: BARDZO ŁADNA!!

Opublikowano
  • Autor

dzięki dzięki, no na szczęście i zarazem niestety nasze autka trzymają się w cenie więc kupno wymaga pewnych funduszy, tak samo utrzymanie...ale to już nie jest takie uciążliwe, najgorszy jest ten pierwszy krok czyli inwestycja, ale nie ma rzeczy niemożliwych....więc mega13 zaciśnij pasa i marzenie się spełni.

Opublikowano
ale nie ma rzeczy niemożliwych....więc mega13 zaciśnij pasa i marzenie się spełni.

Na razie zacisnąłem i mam B5 i to narazie było by na tyle zaciskania bo w aucie mieszkać się nie da i muszę budowe skończyć.

A poza tym moja ciśnie żeby pomału sie zaobrączkować więc jak będzie smyczka na palcu to już napewno nieprędko będzie B6....

[ Dodano: 02-04-2007, 14:10 ]

Ciekawe jak by na weselu wyglądały same A4???? :rotfl: Bo chyba nie dali byście się prosić....

Opublikowano
  • Autor

hahahahahahhaa :))))))))))))) no to znaczy siła wyższa :) my nie damy się prosić ;)

Opublikowano
  • Autor
:) dzięki Brynia, na żywo jeszcze lepiej ;) do zobaczenia na jakimś spocie
Opublikowano

B6 Bardzo ładna ! Mi narazie musi wystarczyć b5 !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.