Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] 17'' xenon


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie rowno z nadkolem. Potem zejde do garazu i zmierze co i jak. Wizualnie continentale szerokie sa, moze i w rzezywistosi:D Bo Ty masz naciaganiete continentale nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill poliftowy na pewno nie, jak już to S. Prędzej zderzak... Albo B6 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow całe malowales.... dużo Cie to kosztowało ? Ja tez mam włoszka i powoli prostuje braki :D Zderzaki mam dramatyczne ale co tam ... na wiosne czeka mnie malowanie maski(lub wymiana maski + malowanie) i zderzaków. jestem tylk ociekawy jaki kti będą chieli mi wciskac :D że tutaj cieniujemy ze tutaj p ocałosci ze nie będzie odcienia widac :D specjalisci........... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie miejsce na dyskutowanie o awariach znaleźliście :tongue4:

Może ktoś lepiej zaproponuje jakiś fajny wzór 17x7 w miarę lekki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus II :D -Yelo wiesz mzoe czemu temat mojej A4 jest zablokowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo - napisałeś, że "Lusterka składane (auto z Włoch)," - co to znaczy? Że składane elektrycznie? Ale z palca czy po wyłączeniu zapłonu?

A w ogóle to o co chodzi z tymi Włochami? Tam są same kox, poobijane fury czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to ciekawi czym sie rozni wloch od niemca np... skladane lusterka elektrycznie chyba masz co nie? czemu nie ma zdjecia wnetrza? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to ciekawi czym sie rozni wloch od niemca np... skladane lusterka elektrycznie chyba masz co nie? czemu nie ma zdjecia wnetrza? :chytry:

Nie ma zdjęcia i póki co nie będzie, bo jest brudne :tongue4: Włoch ma składane lusterka, chyba każdy. Do tego nie wiem, czy na Niemcy szły A4 po I lifcie zewnętrznym, a ze starym środkiem...[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 17:21_________________________________________________

Yelo - napisałeś, że "Lusterka składane (auto z Włoch)," - co to znaczy? Że składane elektrycznie? Ale z palca czy po wyłączeniu zapłonu?

A w ogóle to o co chodzi z tymi Włochami? Tam są same kox, poobijane fury czy co?

Tak lusterka mam elektrycznie składane. Z Włoch są fajne auta (mniejszy przebieg zazwyczaj niż Niemcy), ale są równo porysowane.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 18:22_________________________________________________Wrzuciłem wreszcie fotki na 17'' i nowych lampach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...