Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] 17'' xenon


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

O listwie dobrze wiem, czeka na ciepłe dni i nieco czasu - klej szybciej wiąże w wyższej temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laczki 235/45 R17 Continental SportContact2. Trzymanie na zakrętach - :kox: ... a nawet mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam te oponki według moje są super... a felgi to można tylko pozazdrościć :kox::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uporządkowałem pierwszy post, można się dowiedzieć czegoś więcej o aucie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisal wosiek najladniejsza 17;) :kox: ja wlasnie lece zalozyc je na autko bo tydzien smigalem na stalusach;p zeby zobaczyc jak lata autko na lekkich kolach:) bo nie wiem czy wiesz ze on sa max ciezkie :gwizdanie: :/

ale oczywiscie mod na plus!!:) [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 12:47_________________________________________________tak w ogole to do zobaczenia w wolsztynie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo ciężkie, wiem jak zakładałem, to się napociłem. A później jak gwoździa złapałem to się przekonałem, że to felga, a nie opona :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 17 tez juz widnieja na autku;) mysle o dystanach 1cm na strone... myslisz ze byloby ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ET33 8,5'' szerokie. Efekt - wystaje 1-2mm na prostych kołach :>[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 15:16_________________________________________________Tak czy siak ostatnio stwierdziłem, że straszne balony są na tej feldze ;) Ale póki co zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 10-12mm dystans i będzie ok :good: No to teraz pomyśl, jak Twoja jest ciężka, to ile moja waży...[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 15:22_________________________________________________W związku ze zmianą opon na zimowe (Pirelli 195/65R15 na stalówkach), przyjrzałem się 17'' i wymaga to nieco sprostowania.

Otóż felgi zakupiłem poprzez Allegro i znajdowały się one w Żyrardowie. Akurat za 3-4 dni miałem zaplanowany wyjazd służbowy do miejscowości oddalonej o 5km od Żyrardowa, więc umówiłem się na odbiór osobisty. Po załatwieniu interesów wybrałem się do serwisu oponiarskiego, żeby w razie problemów z wyważeniem rzucić je sprzedawcy na łeb.

Przejścia z zerwaniem stalówek z piast (przyrdzewiały się) odwróciły moją uwagę od felg, wyważyły sie dobrze, byłem szczęśliwy jak cholera, zwłaszcza kiedy w drodze powrotnej stwierdziłem, że nie ma wibracji i nabyłem pełnowartościowy komplet felg.

Jeden z wulkanizatorów pod Żyrardowem, który miał wolny warszat, bo to nie był jego główny obszar działalności, do wyważenia potrzebował zwymiarować felgę. Pomierzył, pokombinował i podał ET33, szerokość 8,5''. Byłem w szoku co to za klocki są, ale ładnie się zgrały z nadkolem i byłem zadowolony.

Tymczasem dzisiaj zdjąłem po raz pierwszy te felgi i ku mojemu zdumieniu przeczytałem 7,5'' szerokości i ET45. Nie ma to jak fachowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia... szerokosc felgi i Et jest takie samo... wiec nierozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może innej firmy opona, jest szersza i dlatego bardziej wystaje, rozmiarówki w róznych modelach opon nie są sobie równe... Albo masz nadkola od RSa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumie mozliwe, ale w sumie przod wydalal mi sie podobny. a na tyl nie zwracalem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już pewnie zimówki założone, to zmierz szerokość opony, ja też to sprawdze i się okaże co i jak.

Na prostych kołach z przodu lekko mi wystaje opona poza nadkole (około 1mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...