Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] 17'' xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie rowno z nadkolem. Potem zejde do garazu i zmierze co i jak. Wizualnie continentale szerokie sa, moze i w rzezywistosi:D Bo Ty masz naciaganiete continentale nie?

Opublikowano
  • Autor

Owszem, ContiSportContant2

Opublikowano

no;)

Opublikowano

fura 1sza klasa :P:P:P pozdrawiam

Opublikowano

Bardzo ładna furka :) nie ma się do czego przyczepić :hi: git

Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście pojawił się efekt weekendowego rezania :>

Opublikowano

nooo git;) teraz tylko grill poliftowy i malina;)

Opublikowano
  • Autor

Grill poliftowy na pewno nie, jak już to S. Prędzej zderzak... Albo B6 :>

Opublikowano

hehe :D plany ida w dobra strone:D

Opublikowano

Wow całe malowales.... dużo Cie to kosztowało ? Ja tez mam włoszka i powoli prostuje braki :D Zderzaki mam dramatyczne ale co tam ... na wiosne czeka mnie malowanie maski(lub wymiana maski + malowanie) i zderzaków. jestem tylk ociekawy jaki kti będą chieli mi wciskac :D że tutaj cieniujemy ze tutaj p ocałosci ze nie będzie odcienia widac :D specjalisci........... :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

poszło na PW

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ale sobie miejsce na dyskutowanie o awariach znaleźliście :tongue4:

Może ktoś lepiej zaproponuje jakiś fajny wzór 17x7 w miarę lekki :>

Opublikowano

Avus II :D -Yelo wiesz mzoe czemu temat mojej A4 jest zablokowany??

Opublikowano

Tez chcialbym wiedziec.. :D

Opublikowano
  • Autor

Pewnie ktoś kliknął "Zamknij temat" :polew:

Opublikowano

a moze go ktos roztworzyc?:D:cool1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Yelo - napisałeś, że "Lusterka składane (auto z Włoch)," - co to znaczy? Że składane elektrycznie? Ale z palca czy po wyłączeniu zapłonu?

A w ogóle to o co chodzi z tymi Włochami? Tam są same kox, poobijane fury czy co?

Opublikowano

tez mnie to ciekawi czym sie rozni wloch od niemca np... skladane lusterka elektrycznie chyba masz co nie? czemu nie ma zdjecia wnetrza? :chytry:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tez mnie to ciekawi czym sie rozni wloch od niemca np... skladane lusterka elektrycznie chyba masz co nie? czemu nie ma zdjecia wnetrza? :chytry:

Nie ma zdjęcia i póki co nie będzie, bo jest brudne :tongue4: Włoch ma składane lusterka, chyba każdy. Do tego nie wiem, czy na Niemcy szły A4 po I lifcie zewnętrznym, a ze starym środkiem...[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 17:21_________________________________________________

Yelo - napisałeś, że "Lusterka składane (auto z Włoch)," - co to znaczy? Że składane elektrycznie? Ale z palca czy po wyłączeniu zapłonu?

A w ogóle to o co chodzi z tymi Włochami? Tam są same kox, poobijane fury czy co?

Tak lusterka mam elektrycznie składane. Z Włoch są fajne auta (mniejszy przebieg zazwyczaj niż Niemcy), ale są równo porysowane.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 18:22_________________________________________________Wrzuciłem wreszcie fotki na 17'' i nowych lampach :)
Opublikowano

kiedy jakieś 1.8T wsadzasz?? , żeby trochę poczuć mocy :cool1: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.