Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] 17'' xenon


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie przednia ramka klubowa tablicy rej.? :przebiegly: I gdzie spryski do xenonka? :przebiegly: Bo chyba masz? A poza tym autko super :good: Tylko ten silniczek... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie przednia ramka klubowa tablicy rej.? :przebiegly: I gdzie spryski do xenonka? :przebiegly: Bo chyba masz? A poza tym autko super :good: Tylko ten silniczek... :wink4:

Nie domówiłem po stłuczce na parkingu (nie z mojej winy).

Spryski? Myję lampy w trasie zawsze jak jest kiepska pogoda i zauważyłem, że na spotach mam często czystsze od osób ze spryskami. A jadę 120km :gwizdanie: Sumienie mam czyste, dowodu mi przez całą zimę nie zabrali.

Silniczek? Daje radę to zdrowe 1.6 i nie jest takim mułem jak 90% tych silniczków. Ale oczywiście do demonów szybkości nie należy (chyba że po zakrętach :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski? Myję lampy w trasie zawsze jak jest kiepska pogoda i zauważyłem, że na spotach mam często czystsze od osób ze spryskami. A jadę 120km :gwizdanie: Sumienie mam czyste, dowodu mi przez całą zimę nie zabrali.

;( masz szczęście :decayed: ja musiałem odłożyć xenio na jakiś czas do pudełka :thumbdown: ale nie odpuszczę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Felgi od A4 B6 Sline/Cabrio

17x7,5j ET 45 :)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:06_________________________________________________8E0601025E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się, inaczej bym ich nie woził na piastach ;) Do najlżejszych nie należą (14kg sztuka). Zawias ori, co niektórzy uważają, że dyskwalifikuje B5 na 17''. A ja się upieram, że nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam... tez bym smigal na 17" i ori zawiasie jakbym mial czym :evil: i jakbym mial 17" :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajana furka i dobre mody na poczatek zrobiles :D a spryski masz pod xenon ze tak zapytam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spryski masz pod xenon ze tak zapytam ?

Nie mam :tongue4: Jak nieco $ wpadnie, to będzie przedni zderzak po lifcie + halo + sprysk. Wielkie naplety od przedlifta mi się nie podobają.

Ale bardzo dbam o czystość lamp, zwłaszcza w nocy, często się zatrzymuję i myję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...