Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawcio1979

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich Możecie mi polecić kompletny rozrząd z pompą wody do audi A4 2,6 1996r.Szukam czegoś sprawdzonego.
  2. Witam wszystkich Kupiłem żonie peugeota 405,żeby nie rozbijała się moją A4.Wczoraj po zapaleniu silnika włączył się nadmuch i nie chce sie wyłączyć.Jedynie czym mogę regulować to ciepło-zimno i kierunek nadmuchu.Co mogło się zepsuć??? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
  3. Witam wszystkich. Niedawno opadł mi delikatnie przedni zderzak w audi A4 kombi 1995r.Znajomy podkręcił mi "ślizgi" zderzaka, ale po tygodniu znowu opadł.Jak dokładnie nazywają się te ślizgi, bo chciałbym kupić nowe i zamontować przy okazji malowania auta po dzisiejszym otarciu całej prawej strony w wykonaniu mojej ukochanej żonki :: Bardzo proszę o pomoc.
  4. Witam wszystkich Rozważam zakup omegi po roku 2001.Nie wiem jaki wybrać silnik czy 3.2 czy 3.0.Ktoś ma wiedzę w tym temacie?
  5. Od jakiegoś czasu świeci mi się ABS z ASR i wykrzyknik po środku .Prawdopodobnie wina jednego z czujników.Czy mimo to po zużyciu się klocków zapali się jakaś kontrolka? :wallbash:
  6. Instalacja Stag 300 plus, po przejechaniu 108 km wyszło 12,2 litra gazu
  7. u mnie było podobnie i wymieniłem akumulator-sprawa załatwiona
  8. z tego co czytam, widzę,że moja V6 pali prawie tyle ile 1,6 (obecnie w zimie ok. 12 literków) a nie mam lekkiej nóżki.
  9. u mnie przy przebiegu 278 tyś. silniczek hula jak pszczółka.Raz przy rozładowanym akumulatorze obroty zaczęły wariować i musiałem skasować błąd na sondzie lambdzie.Teraz jest super
  10. autko fajne ale z tym miejscem na 4 osoby to trochę przesadziłeś . Ja u siebie jak przesunę odpowiednio fotel kierowcy z tyłu już nikt nie usiądzie
  11. ja przed zimą nasmarowałem wszystkie uszczelki wazelinką, do zameczków troszkę WD 40, nowy akumulator, szybki wyczysciłem denaturatem (od środka też) i wszystko hula
  12. chyba tez dam sobie spokój
  13. Chciałbym kupić Chrysler Voyager z silniczkiem 3,3 z sekwencją.Macie jakieś doświadczenia z tym autkiem
  14. jakaś kontrolka świeci się oprócz tego wykrzyknika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.