Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Auto nie uruchamia się po zamontowaniu sterownika centralnego zamka


Kosaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamontowałem dzisiaj sterownik centralnego zamka i wszystko było ok dopóki nie chcialem odpalic auta. Ze starego kluczyka przełożyłem immo do scyzoryka przekręciłem stacyjke i zaczela migać kontrolka z immo. Myślałem ze może uszkodziłem kostke immo ale przełożyłem spowrotem do starego klucza i bez problemu odpaliłem silnik. Jak ktoś wie co może być nie tak to prosze o odpowiedz z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wina leży w obudowie scyzoryka ewidentnie immo nie może przez nią przekazać sygnału do centralki, może jest za gruba albo coś w tym stylu od tego bym zaczął szukanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dopisać że na początku jak przełożyłem immo do scyzoryka i zaświeciła sie kontrolka z immo to przyłożyłem scyzoryk do tego starego kluczyka przekręciłem stacyjke i bez problemu wszystko działało a klucz ze scyzoryka juz nie zadziałał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że trzeba zaprogramować immo :cool1:

po co programowac zaprogramowany immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewny jesteś że przekładasz immo?? Bo to jest bardzo dziwne. Jedyne logiczne wyjaśnienie to układy zawary w scyzoryku zakłóca sygnał z immo, ale nie wiem jak to możliwe. Może wcale nie przekładasz immo, tylo coś innego.

Obudowa nic do tego nie ma, przecież nie jest wykonana ze stali, a wszytkie sygnały przenikają przez plastik (oprócz tych na podczerwień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie zaroweczke... :wink4:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 20:31_________________________________________________ostatnio przekladalem pastylke i ori sa przyklejone na jakies dziadostwo i trzeba bylo ciac caly plastik,a potem na papierze sciernym szlifowac,reszte i docinac w nowej obudowie-tylko w nowej obudowie pastylka byla luzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim cudem wyjąłeś transponder z oryginalnego kluczyka?

Jeśli to nie sczyzoryk z pilotem tylko zwykły kluczyk to aby wyjąc transponder trzeba sie troche nagimnastykować

no co TY ? :gwizdanie:

jesli ma kluczyk ten z diodka podswietlajaca, to rozebranie kluczyka nie trwa dluzej niz 1 sekunda, chociaz i pozostale tez rokladalem w mgnieniu oka wystarczy podwazyc odpowiednio i rozpolowia sie na 2 czesci :good:

A z wyjeciem immo (mini szklany czopek ;) ) rzeczywiscie jest troszke zabawy, ja u siebie podcialem scianki tego gniazdka w ktorym on siedzial, ale tylko ze wzgledu na to by go nie podwazac zbyt silnie i nie stluc. Niczym specjalnym nie byl przyklejony raczej... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko peknie szklo tez sie nic nie stanie :gwizdanie: trzeba uwazac,zeby nie uszkodzic tego ,co w srodku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...