Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID


rookie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze nie wiem czy sobie wkęcam ale jak zatankowałem Statoila po VP GTL to troszkę więcej mi pali .... mówię o jeździe po mieście .... chyba że natężenie ruchu było dzisiaj znacznie większe .... w poniedziałek znowu zatankuję VP GTL i zobaczę jakie jest bezpośrednie porównanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem czy sobie wkęcam ale jak zatankowałem Statoila po VP GTL to troszkę więcej mi pali .... mówię o jeździe po mieście .... chyba że natężenie ruchu było dzisiaj znacznie większe .... w poniedziałek znowu zatankuję VP GTL i zobaczę jakie jest bezpośrednie porównanie ....

To taka psychologia! wiesz że masz lepsze paliwo które teoretyczne powinno dawać lepsze osiągi :polew: więc wciskasz bardziej w pedał żeby to zobaczeyć. Stąd spalanie większe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale starałem się jeździć porównywalnie albo tylko tak mi się zdaję :mysli: zobaczę w poniedziałek co przyniesie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wkurzyli mnie z tą ściemą, że to nowe paliwo a to tylko dodatek.

Zatankowałem do pełna i na razie mniej kopci.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde niestandardowe paliwo zawiera jakiś dodatek - jeżeli mamy standard + nowy dodatek to jest to nowe paliwo. Nie sądzę aby ktoś próbował zmieniać technologię produkcji nafty i sprzedawał to po 4 pln .. bądzmy poważni

BTW: uszlachetniacz GTL działa i delikatnie daje się odczuć lepszą jakość spalania tego paliwa. Mocy nie przybędzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Ja zrobiłem już na tym parę km i .......nie wiem może jeździłem na gorszym gównie,ale moja jeździ lepiej.Zwłaszcza przy 120 i wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zatankowaniu tego paliwa mniej śmierdzi w garażu.

Świeże jaja dodają a do innych paliw zepsute bo capi zgniłymi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

powiem wam szczerze, jestem wielkim entuzjastą nowinek.

Ale dla mnie te paliwo to ściema. Ja to się spodziewałem, że będzie całe przezroczyste!

Już więcej tego nie zatankuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...