Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaba klima a4 b7 2.0tfsi


Makaronek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od początku tych upalnych ostatnich dni mam problem z klima, nabijana była rok temu. W temp powyżej 30stopni na dworze słabo chłodzi, wieje lekkim chlodkiem, naprawdę delikatnie, a czasem działa praktycznie że normalnie, czyli chłodzi że bym już się nie czepiał, nie ważne czy na postoju w korku czy przy wyższych prędkościach, czasem chłodzi dobrze czasem słabo, głównie słabo xd.. Błędów w klimie brak, czy ktoś wie o co może chodzić? Dodam że wczoraj miałem sytuację, czekam na drive w maku i leciał chłodek fajny i nagle zaczęły parować szyby, tak jak przy wyłączeniu klimy, wyłączyłem przyciskiem ekon i zaraz włączyłem i para zniknęła, jakby się wyłączała czy coś ? może to coś pomoże ?? proszę o pomoc bo w te upały ciężko wyrobić z tak słabo działająca klima 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do warsztatu gdzie robią klimy niech podłącza maszynę i zobacza jak pracuje kompresor klimatyzacji tzn jakie są ciśnienia robocze po stronie niskiej i wysokiej, jesli niskie będzie źle możliwe zawieszanie się zaworu sterującego w sprężarce lub sama sprężarka nie robi  ale zaczyna się od zaworu, jeśli wysokie ciśnienie jest za duże jest problem z odbiorem ciepła z chłodnicy. Także ja od tego był zaczął 

Edytowane przez influencer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...