Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 BPW drgania silnika


jameson93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam takie problem jak na załączonym filmie. Silnik podczas pracy na wolnych obrotach bardzo mocno trzęsie tak ze kołysze cała buda, gdy delikatnie dodam gazu by obroty doszły do ok. 1000 problem ustaje. Mechanik początkowo stwierdził uszkodzona poduszkę elektroniczną (komputer pokazywał jej błąd i rzeczywiście była wylana) została wymieniona na nowa problem niestety nawet delikatnie się nie rozwiązał. W tym momencie twiedzi iż jest to zacięty dwumas, aczkowiek przed tak kosztowym zabiegiem chciałem poradzić się was. Dodam jeszcze ze sprzęgło  działa ogólnie dobrze nie ma żadnych bić jak również nie ma problem z odpalanie, gaszeniem czy innymi zgrzytam które może dawać uszkodzona dwumasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś prace pompowtrysków?

Możliwe że wtyczki na pompkach masz luźne i wtryski nie pracują prawidłowo. U mnie ostatnio też silnik przerywałi szarpał na wolnych obrotach. Ściąłem pokrywę zaworów, podoginałem konektory i problem ustał. 

Tu masz film jak to ogarnąć. Warto by było ogarnąć diagnostykę pracy pompowtryskiwaczy.

Edytowane przez ecobuda
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwiązane początkowo zaczęliśmy od wtyczek niestety problem nie ustal. skończyło się na wymianie wtrysku i silnik chodzi jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...