Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z telefonem przez BT


Rash90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim. Od jakiegoś czasu borykam się z pewnym, irytujacym problem.  Otóz gdy chcę zadzwonić przez BT, to naciskam zapisany wcześniej numer na klawiaturze do sterowania MMI (cyferki od 1 do 9) i generalnie auto wykonuje polaczenie ale, nic nie slychac w glosnikach tylko slysze rozmowce w sluchawce telefonu. Dopiero gdy podniose telefon i podczas rozmowy klikne ikonke Bluetooth by zmienic zrodlo dzwieku to dziala poprawnie. Juz czyscilem pamiec aplikacji BT w telefonie (S20+) odparowalem i sparowalem ponownie telefon z samochodem. Nie gra roli fakt, czy telefon jest polaczony z Audi smartphone interface czy nie. Czy ktos moze sie borykal z czyms podobnym? Jest to dosc upierdliwe, tym bardziej ze odkad mam auto wszystko dzialalo poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś jak jest na innym telefonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon normalnie. Panowie chyba znalazlem problem. Mialem podpiety smartwatch i pomimo tego, ze w opcjach bluetooh na telefonie mialem wylaczone polaczenia glosowe w zegarku i dostep do kontaktow, to zegarek powodowal jakis konflikt. Zresetowalem ustawienia bluetooth MMI, odparowalem zegarek, potem sparowalem telefon z autem i dopiero na koncu dodalem zegarek. Teraz jest tak jak powinno byc i nie gra tu roli fakt, czy auto jest podpiete kablem do Android Auto czy nie. Problem uwazam chyba za rozwiazany...Poobserwuje jeszcze pare dni ale mysle, ze bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 16:02, Rash90 napisał:

Drugi telefon normalnie. Panowie chyba znalazlem problem. Mialem podpiety smartwatch i pomimo tego, ze w opcjach bluetooh na telefonie mialem wylaczone polaczenia glosowe w zegarku i dostep do kontaktow, to zegarek powodowal jakis konflikt. Zresetowalem ustawienia bluetooth MMI, odparowalem zegarek, potem sparowalem telefon z autem i dopiero na koncu dodalem zegarek. Teraz jest tak jak powinno byc i nie gra tu roli fakt, czy auto jest podpiete kablem do Android Auto czy nie. Problem uwazam chyba za rozwiazany...Poobserwuje jeszcze pare dni ale mysle, ze bedzie ok :)

Ciekawa sprawa i może u mnie pomoże w innym problemie z iPhone 11Pro Max. Nie mogę zmienić dźwięku rozmowy przychodzącej ani jej poziomu głośności. Czasami jak przychodzi rozmowa to nic nie słychać tylko widać ? Miał ktoś coś podobnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...