Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzenie sondy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Czy ktoś mógłby mi napisać krok po kroku jak sprawdzić sondy lambda? 

Mam program z tego forum vcds lite 

Wiem ze trzeba je chyba sprawdzać na zimnym i rozgrzanym silniku. 

 

Opublikowano
FORUM.VW-PASSAT.PL

DIAGNOSTYKA SOND LAMBDA I KATALIZATORA NA PRZYKŁADZIE SILNIKA 1.8T AWT z sondą szerokopasmową. Grupa 030. Układ regulacji lambda. 1. Status układu regulacji sondy lambda...

W 1.6 będzie podobnie. Poza tym wystarczy log statyczny i dynamiczny 2+33 i będzie widać co i jak.

Opublikowano
  • Autor

Mam takie wartości i chyba coś jest nie tak... Zbytnio się nie znam na tym, czy ktoś mógłby coś poradzic czy jesCze coś zrobić? 

 

 

16267983780135326974051467754458.jpg

IMG_20210720_182419.jpg

IMG_20210720_182401_1.jpg

IMG_20210720_182335_1.jpg

IMG_20210720_182308.jpg

IMG_20210720_182431_1.jpg

Edytowane przez wojtas_7

Opublikowano

Wez zrób normalnie logi, wrzuć na vaglogi.pl i wklej linki. Co z tego mam Ci wyczytac? Oczekujesz pomocy to zrób to jak należy. Internery huczą od instrukcji na ten temat i na forum również opisane jak dla małego dziecka. 

Opublikowano
  • Autor

Ok zrobię nie ma problemu tylko jak zrobić te normalne logi? 

Zrobilem grupy 33 i 2 ale to chyba nie to

Opublikowano

Poczytaj, obejrzyj jakikolwiek filmik. Wchodzisz w bloki pomiarowe w engine, wpisujesz interesujące Cie grupy, klikasz "log", wybierasz nazwę i miejsce zapisu start - stop- done i koniec.

Opublikowano

Jak już w bloku pomiarowym ciągle jest "B1S1 NOT OK" to znaczy, że pierwszego testu, który ECU sam sobie wykonuje nie przeszła pierwsza sonda.

Screenshot_2020-10-22-16-22-28-266_com.android.chrome.jpg

Opublikowano
  • Autor

Langista

Czyli 1 sonda jest do wymiany? 

Tj ta za katalizatorem czy przed? 

Dodam też że spalanie mi wzrosło

Opublikowano

Z tego co wiem to pierwsza sonda jest w katalizatorze ale mogę się mylić. Przeprowadziłeś test? Zrób też logi aby wykluczyć źle działającą przepływkę lub lejący wtrysk itp.

Opublikowano
  • Autor

Logi zrobiłem ale gdy je wklejam na Vaglogi. Pl to pisze mi cały czas jakiś błąd. 

Przeplywke wymieniona na nową ale nie oryginał, a lejący wtrysk to może też być ale. Nie wiadomo

Opublikowano

Wklej te swoje pliki z logami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.