Jump to content

Czujniki parkowania tył

leleko19
 Share

Recommended Posts

miWitam 

Mam problem z czujnikami parkowania audi a4 b8 Avant 2009 radio mam podstawowe mmi audi concert wszystko jest w załączniku, po powrocie do domu, zauważyłem że nie działają mi czujniki z tyłu, nie ma typowego piknięcia po wrzuceniu wstecznego oraz nie przycisza się radio, wcześniej było tak że było słychać piknięcie na pięć sekund i radio się wyciszało a teraz tego nie ma, czujniki brzęczą jak się wrzuci wsteczny i jak przystawię do nich ucho. W ustawieniach nie mogę zmniejszyć ani zwiększyć głośności czujników stoi cały czas w tym samym miejscu. Może na chwilę przeskoczy ale wraca cały czas tak samo jak było, może głośniczek padł, tylko nie wiem gdzie dokładnie on się znajduje, na pewno w bagażniku z prawej strony, ale zaraz za samym siedzeniem? Może coś wyłączyłem przez przypadek? A może trzeba sprawdzić coś w zielonym menu? 

Pozdrawiam może coś mi doradzicie 🙂🙂

IMG_20210721_185451_6.jpg

IMG_20210721_185530_0.jpg

1. Jak masz radio concert to nie masz zielonego menu. Zielone menu jest tylko w MMI.

2. Concert nie jest MMI. Concert to radio Concert z logiką obsługi MMI a MMI to MMI 2g, 3g i 3g+. To są całkiem odrębne rzeczy.

3. Podepnij auto pod komputer i sczytaj błędy, będzie wiadomo co za usterka.

Jaki program polecisz żeby to zrobić? 

VCDS lub VAG-COM.

Na zwykłym kablu obd2 to podłącze? Bo w skodzie octavia z 2003 nie było problemu