Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z podłączeniem radio z nawigacja Audi a6c5


Papitoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem przed wczoraj a6 c5 i mam problem z podłączeniem radia z nawigacja poprzedni posiadacz mowil ze trzeba zmostkowac plusa czy coś w tym stylu ale nwm jak to zrobić dodam że kod mam wpisuje i nie idzie dalej tylko wyskakuje komunikat jak na foto.20210725_153318.jpg20210725_152214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podać zasilanie na kontakt SAFE. Pin nr 5 kostki iso (czarnej) musi mieć stałe zasilanie 12V. Możesz zmostkować z pin nr 7 albo ciągnąć +12 V z puszki bezpieczników. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Musisz podać zasilanie na kontakt SAFE. Pin nr 5 kostki iso (czarnej) musi mieć stałe zasilanie 12V. Możesz zmostkować z pin nr 7 albo ciągnąć +12 V z puszki bezpieczników. 

Zmostkowalem tak jak pisałeś i dalej nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś przed zmostkowaniem, czy na tym pinie, który mostkujesz masz stałe +12V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem ale jest na 7 pinie zmostkowane i w necie piszę ze 7 to stałe, nie mam nawet jak tego sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam widać już grzebał i to powiedzmy, w sposób pozostawiający wiele do życzenia. Kable są poprzepinane. Na pinie 7 musisz podać stałe 12V, to samo na pin nr 5. Bez miernika nawet się za to nie bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ten zabytek techniki pakować :decayed: , z góry Ciebie poinformuje że nie będą Ci tylne głośniki nie będą  grały bo fabryczne radia maja tylko końcówkę mocy na przednie głośniki , a ty masz wersję auta z tzw. przygotowanie pod radio niefabryczne , 4 głośniki napędzane z radia ( bez subwoofera i wzmacniacza na tylne głośniki ) 

 

wszystko co napisał kolega @Muskel1 musi działać , więc albo radio śmietnik albo coś namieszane w instalacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, jutro pojadę do jakiegoś magika który to zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...