Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Nie ma mocy na wyższych obrotach


ostry0001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. mam taki problem ze moja moja audiczka AFB 2.5 TDI 150 KM na dolnym przedziale obrotow tzn.do mniej wiecej do 2500 obr ciagnie nawet ladnie ale jak dochodzi do 3000 obrotow to dalej prawie wogole nie chce ciagnac. Obroty wogole nie rosna. wogole nie przyspiesza. specem to ja nie jestem . a moze ktos wie coto moze oznaczac. nie doszukalem sie narazie podonego watku. z gory dzieki za odpowiedz. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doszukalem sie narazie podonego watku. z gory dzieki za odpowiedz. pzdr.

...a wpisz w szukajce "brak mocy" lub "notlauf" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może filtr paliwa?

a moze, czujnik cisnienia, N75, rurki podcienienia, czujnik temperatury, itp, itp, zaplacisz koledze za zakupy zbednych elementow???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze, czujnik cisnienia, N75, rurki podcienienia, czujnik temperatury, itp, itp, zaplacisz koledze za zakupy zbednych elementow???

Najprościej napisać zapnij vaga i zrób logi.... A może kolega niema oprogramowania??? A Może chcesz mu je kupic? Napisałem tak bo miałem podobne objawy i wystarczyło wymienic filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za proby pomocy. no juz mniej wiecej wiem za co mam sie zabrac. Spotkalem sie z kolega Spanky (wielkie dzięki) podpial vaga i mniej wiecej wiem co mam zrobic. musze przejzec caly uklad dolotowy poprawic co jest nie tak powycierac najgorzej jest w okolicach turbawki. przeplywka na 75% do wymiany no i rozrzad musze poprawic. bo "fachowcy" prawdopodobnie zle mi go ustawili na blokadach. no coz...

bierzemy sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...