Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekkie drgania lewarka


Roberts90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem audi A4 B9 z 2016 roku przebieg 157 tyś km. Zauważyłem lekkie drganie lewarka zmiany biegów zarówno na wolnych obrotach jak i na biegu. Auto jeździ normalnie nie szarpie. Czytałem, że to może być dwumasa albo poduszka ślinika lub skrzyni. Niektórzy piszą, że to normalne w tym modelu. Proszę o informacje od osób, które użytkują ten konkretny model. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 14:53, Roberts90 napisał:

Witam, kupiłem audi A4 B9 z 2016 roku przebieg 157 tyś km. Zauważyłem lekkie drganie lewarka zmiany biegów zarówno na wolnych obrotach jak i na biegu. Auto jeździ normalnie nie szarpie. Czytałem, że to może być dwumasa albo poduszka ślinika lub skrzyni. Niektórzy piszą, że to normalne w tym modelu. Proszę o informacje od osób, które użytkują ten konkretny model. 

Mam to samo podczas jazdy delikatne drgania poduszka skrzyni wymieniona na nową z ASO  i nic nie pomogło Ponoć jakiś plastyk się wyrabia w dźwigni i to drga tak mi odpisał jeden z klubowiczów że miał to samo po wymianie przestało mu drgać mówił że serwisy ASO znają ten temat Pisałem do niego na pw akr narazie cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem allroada  co prawda B8 i było to samo. Przejechałem 200k i sprzedałem. Nowy właściciel jeździ zadowolony. Nie przejmowałbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...