Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy instalacja jest lepsza (Audi A8) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 reduktory Zavoli i dobre wtryski z tańszych magicJet a z droższych matrix i bedziesz zadowolony

Jak polecasz Zavoli to napisz który:)

Oczywiście zavoli s :>

ps. sorry ze tak poźno

Opublikowano

Ze swej strony dodam że słyszłem że Stag nie najlepiej nadaje się do tych silników. W spradzonym zakładzie koledze który ma A8 z silnikiem 4.2 doradzali aby zamontować Princ'a.

Opublikowano

to se pojeździ na benzynie;)

Opublikowano

co auto to inna wypowiedź. ja mam ok 180-190 kunia- inst.BRC lata bez problemu. nie wspomaga się benzyną. jedynym problemem jest przerywanie powyżej 200 na godz przy dołożeniu do pieca,przy spokojnym rozpędzaniu nic się dzieje. kolega ma s8 w tarej budzie tez BRC. jest bardzo zadowolony z działania tej instalacji. zależy chyba od montażysty i kolesia który to zestroi.

Opublikowano

co auto to inna wypowiedź. ja mam ok 180-190 kunia- inst.BRC lata bez problemu. nie wspomaga się benzyną. jedynym problemem jest przerywanie powyżej 200 na godz przy dołożeniu do pieca,przy spokojnym rozpędzaniu nic się dzieje. kolega ma s8 w tarej budzie tez BRC. jest bardzo zadowolony z działania tej instalacji. zależy chyba od montażysty i kolesia który to zestroi.

sa dwie opcje ze BRC niedaje rady, jak ktos jexdzi jak emeryt to ok a jak "daje do pieca" to przerywa jak myslisz co to ??? reduktor niedaje rady ciśnienie spada i czasy wtryskow sie zapentlają. Mam dlaciebie inna propozycje jak przy 200 ci przerywa to weź kiedys na autostradzie przejedź z 5-10 km 190 non stop albo ostro pałując i zobaczymy czy ci reduktor niezamarźnie. Albo jak to silnik 1.8T jak masz w podpisie bo iepisałeś co to zazamochód i ma rzeczywiscie 180-190 koni do tego na orginalnych wtryskach benzynowych to może dochodzic do ich zapentlenia to to moc na pograniczu zdaje sie?

Na 190 kunia to juz trzeba konkretny parownik żeby dziala na 100% mocy. Niewierze żeby 4.2 chodzilo poprawnie na jedynm parowniku, a ile ich ma?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.