Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy instalacja jest lepsza (Audi A8) ?


marcinA4 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

2 reduktory Zavoli i dobre wtryski z tańszych magicJet a z droższych matrix i bedziesz zadowolony

Jak polecasz Zavoli to napisz który:)

Oczywiście zavoli s :>

ps. sorry ze tak poźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony dodam że słyszłem że Stag nie najlepiej nadaje się do tych silników. W spradzonym zakładzie koledze który ma A8 z silnikiem 4.2 doradzali aby zamontować Princ'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co auto to inna wypowiedź. ja mam ok 180-190 kunia- inst.BRC lata bez problemu. nie wspomaga się benzyną. jedynym problemem jest przerywanie powyżej 200 na godz przy dołożeniu do pieca,przy spokojnym rozpędzaniu nic się dzieje. kolega ma s8 w tarej budzie tez BRC. jest bardzo zadowolony z działania tej instalacji. zależy chyba od montażysty i kolesia który to zestroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co auto to inna wypowiedź. ja mam ok 180-190 kunia- inst.BRC lata bez problemu. nie wspomaga się benzyną. jedynym problemem jest przerywanie powyżej 200 na godz przy dołożeniu do pieca,przy spokojnym rozpędzaniu nic się dzieje. kolega ma s8 w tarej budzie tez BRC. jest bardzo zadowolony z działania tej instalacji. zależy chyba od montażysty i kolesia który to zestroi.

sa dwie opcje ze BRC niedaje rady, jak ktos jexdzi jak emeryt to ok a jak "daje do pieca" to przerywa jak myslisz co to ??? reduktor niedaje rady ciśnienie spada i czasy wtryskow sie zapentlają. Mam dlaciebie inna propozycje jak przy 200 ci przerywa to weź kiedys na autostradzie przejedź z 5-10 km 190 non stop albo ostro pałując i zobaczymy czy ci reduktor niezamarźnie. Albo jak to silnik 1.8T jak masz w podpisie bo iepisałeś co to zazamochód i ma rzeczywiscie 180-190 koni do tego na orginalnych wtryskach benzynowych to może dochodzic do ich zapentlenia to to moc na pograniczu zdaje sie?

Na 190 kunia to juz trzeba konkretny parownik żeby dziala na 100% mocy. Niewierze żeby 4.2 chodzilo poprawnie na jedynm parowniku, a ile ich ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...