Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Bardzo duży przebieg


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj byłem w serwisie Audi aby sprawdzić przebieg auta, ponieważ nie wierzyłem że mam 170k km przy takim roczniku. Okazało się, że jak był ostatnio serwisowany w 2005 roku to miał 268k km, więc teraz może mieć ok 350k km :shocked: . Mam pytanie, czy warto trzymać takie autko, czy lepiej za pół roku sprzedać i kupić coś innego. Boję się, że zacznie się sypać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ty się dziwisz takiego przebiegu masz autko z 96 r. i policz średnio 40 koła km rocznie :wink4: za zachodnią granica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było dobrze prowadzone to spokojnie 500 tys wytrzyma. Masz może jakieś niepokojące objawy ??? Jeśli nie to po co zawracać sobie głowę :cool1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprzedaż to jaką bedziesz miał pewność ze nie trafisz na mine :cool1:

za dopłate do nowej fury i straty przy sprzedaży starej to za tą kase mozesz kupić nowy silnik AWX i zrobić konkretne mody a banan z buzi nie będzie Tobie schodził przez kilka lat

lub ewentualnie kapitalny remont silnika jeśli bedzie wogole taka potrzeba :polew:

AFN bdb silniki

lej dobra olive dbaj o diesla to przezyje twoje dzieci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tos mu wygarna

Dobrze mowisz -lepiej miec samochod z wiekszym przebiegiem i wiedziec o nim duzo, niz kupic nowszy z jeszcze wiekszym przebiegiem i uchowaj panie takiego po przeszczepie w kuzni u pana Mietka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...