Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant - cieknie z dachu


Luk_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Mam taki problem że po opadach deszczu mam mokra podsufitkę od strony oświetlanie w kierunku tylnych foteli -  wszystko rozchodzi się z kierunkiem pochylenia auta - w zależności jak i gdzie jest zaparkowany - tak od środka szyby, oświetlenia i rozchodzi się dalej.

Początkowo myślałem że to szyba puszcza ale przez około dwie gdzie godziny lałem po szybie i nic ani kropli... 

Obok oświetlanie też sucho, wyciągałem też oświetlenie i nic.

Od kilku dni testuje i nie mogę nic znaleźć - jeszcze nie ściągałem podsufitki ale to będzie kolejny etap (obecnie auto ciągle jeździ i staram się znaleźć przyczynę/miejsce bez dłuższego uziemiania pojazdu)

Pytanie czy jest jakaś inna możliwość ?  

Myślałem też o tym że może przez relingi cieknie i spływa po wnętrzu dachu dość środka ale mogę się mylić.... 

Zastanawiam się jak mogę jeszcze szybko zlokalizować problem ? Jakieś inne pomysły ? 

Dziękuję Za wszystkie sugestie.

Dziękuję 

Pozdrawiam 

 

 

Edytowane przez Luk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam szyberdachu i zapchane wężyki lub rozłączone odpadają :( Jakiś inny pomysł ?

Edytowane przez Luk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Luk_89 napisał:

Niestety nie mam szyberdachu i zapchane wężyki lub rozłączone odpadają :( Jakiś inny pomysł ?

Lej wodę po mocowaniach relingów na jednej stronie auta i obserwuj / jeśli podsufitka jest sucha oczywiście przed próbą/. To jedyna możliwość wg mnie.  Z szyberdachem lub panoramą byłoby prościej znaledż przyczynę ale tego nie masz  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontuj podsufitkę to od razu się dowiesz, a tak to będziesz nad tym rozmyślał i szukał niewidomego tygodniami. Jedyna możliwość to relingi a żeby to ogarnąć i tak będziesz musiał zdjąć podsufitkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Łyżki do tapicerki będę miał jutro a czy może ktoś podesłać jakiś filmik lub instrukcje rozbierana podsufitki tak abym nie połamał czegoś. Ja coś w necie znalazłem ale może ktoś ma lepszą instrukcje / filmik. 

Dziękuję 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Luk_89 napisał:

Niestety nie mam szyberdachu i zapchane wężyki lub rozłączone odpadają :( Jakiś inny pomysł ?

Piszesz ciągle o szybie więc myślałem, że piszesz o szybie szyberdachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie od jakiegoś czasu mam problem z wodą która dostaje się do samochodu i kąpię na fotel kierowcy podczas mycie przez chromy wokół szyb w jednym miejscu. Jeżdżę tym samochodem od 4.lat i nigdy nie było z tym problemu. Co można z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maciek1281 napisał:

Witam. Panowie od jakiegoś czasu mam problem z wodą która dostaje się do samochodu i kąpię na fotel kierowcy podczas mycie przez chromy wokół szyb w jednym miejscu. Jeżdżę tym samochodem od 4.lat i nigdy nie było z tym problemu. Co można z tym zrobic

Masz szyberdach lub panoramę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muskel1 napisał:

Auto powypadkowe?

Nie. 3 lata nim jeżdżę i nie było problemu. Zauważyłem to jakieś 3 miesiące temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...