Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa przepustnica zamiennik, czy ktoś używa ?


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, muszę kupić nową przepustnicę do 1.8 ADR bo z używanymi oryginałami nie mam szczęścia, czy ktoś używa w swoim samochodzie nową ale jakiś zamiennik i coś może od Siebie polecić ? Z jakiej firmy brać taki zamiennik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużego pola manewru przy zamiennikach to nie masz z tego co się orientuję. Vemo,SKV to dwie marki które przyszły mi do głowy i w sumie tylko one...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś uzywke ale o innym oznaczeniu ? u mnie zamiast 058 to  dałem 06.. i zaczeło działać poprawnie.. ale to tylko sugestia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MM1311 napisał:

Próbowałeś uzywke ale o innym oznaczeniu ? u mnie zamiast 058 to  dałem 06.. i zaczeło działać poprawnie.. ale to tylko sugestia. 

A jakie miałeś problemy? Ja już wymieniam 4 raz przepustnicę i ciągle mam ten sam błąd i dodatkowo nie da się zrobić adaptacji, będę wymieniał sterownik bo mechanik mówi że to jest niemożliwe żeby każda przepustnica była tak wadliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, k232 napisał:

A jakie miałeś problemy? Ja już wymieniam 4 raz przepustnicę i ciągle mam ten sam błąd i dodatkowo nie da się zrobić adaptacji, będę wymieniał sterownik bo mechanik mówi że to jest niemożliwe żeby każda przepustnica była tak wadliwa.

gasło na skrzyżowaniu, falowało. Zmieniłem raz na używkę taką jaką miałem i to samo było. Poźniej na tą drugą i działa. Może fart ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MM1311 napisał:

gasło na skrzyżowaniu, falowało. Zmieniłem raz na używkę taką jaką miałem i to samo było. Poźniej na tą drugą i działa. Może fart ale działa.

Pamiętasz dokładne numery aktualnej przepustnicy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 08:26, k232 napisał:

Pamiętasz dokładne numery aktualnej przepustnicy? 

Sorki że tak późno.  pomyliłem się trochę ... jest teraz hitachi  037 906 461B  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MM1311 napisał:

Sorki że tak późno.  pomyliłem się trochę ... jest teraz hitachi  037 906 461B  

Dlaczego mylisz przepustnicę z przepływomierzem? To są dwie różne części..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...