Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hak i czujniki parkowania


kaziks77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem hak i oryginalny moduł Wszystko dziala nie ma błędów ale po podpięciu przyczepy nie dezaktywuje czujników parkowania po włączeniu wstecznego nadal są aktywne czy tak ma być w b 8 czy coś źle zrobilem proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pelonek1 napisał:

Zakodowane wszystko tak jak powinno być?

Tak zrobilem wszystko tak jak bylo w opisie z forum błędów nie wyrzuca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawdzilem jeszcze raz okazuje się że nie jest zakodowany moduł parkowania przy próbie kodowania wyrzuca błąd 

IMG_20211001_065938.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wszystko przejrzeć czy masz poprawnie zakodowane. Kiedyś miałem podobnie w C6, poprawne kodowanie załatwiło sprawę.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie np było zakodowane że mam kamerę cofania, w rzeczywistości jej nie było i też nie odłączało tylnych czujników przy podpięciu przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakodowałem moduł ale musialem odinstalować wizualizacje parkowania bo z tym nie chcialo przyjąć kodowania nie wiem dlaczego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kaziks77 napisał:

Witam zakodowałem moduł ale musialem odinstalować wizualizacje parkowania bo z tym nie chcialo przyjąć kodowania nie wiem dlaczego 

Przepraszam, właśnie mi się przypomniało że u mnie nie działała też wizualizacja, czujniki odłączało. Panowie którzy montowali hak coś tam poprawili w kodowaniu i pomogło (chyba miałem zakodowaną kamerę której nie było jak pisałem wcześniej). U Ciebie jest kamera czy nie?

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kamery była tylko wizualizacja ale żeby przyjęło kodowanie musiałem dezaktywowac wizualizacje i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2021 o 07:09, kaziks77 napisał:

Witam sprawdzilem jeszcze raz okazuje się że nie jest zakodowany moduł parkowania przy próbie kodowania wyrzuca błąd 

IMG_20211001_065938.jpg

wpisz pierwsze kod dostepu a pozniej zakoduj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kod dostępu w module parkowania nie potrzrzeba kodu dostępu czujniki już zrobilem żeby rozłączało po podpięciu przyczepy tylko musialem dezaktywowac wizualizacje parkowania bo z nią nie chciało zakodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część mam pytanie z innej beczki potrzebuje kupić sterownik ABS i doczytalem na forum ze montowales coś takiego u siebie znalazlem taki sterownik i mam pytanie czy będzie pasować

Screenshot_2021-10-03-19-42-10-617_pl.allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...