Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 2.0TFSI BGB Problem z p0016


BlackGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich problem mam  z bledem p0016 auto 3 tys temu robiony miało kompletny rozrząd jeździło wszystko ok do czasu aż zaczęło walić checka i błąd mial bym próżne czy ktoś mógł by zobaczyć na logi ??  Dodam ze auto z dołu wogole nie jedzie;/

LOG-01-002-033-115.CSV LOG-01-002-115-091.CSV LOG-01-002-115-xxx.CSV LOG-01-091-xxx-xxx.CSV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jakaś z tym rozrządem  wcześniej był na wałku ssącym był o ząbek przestawiony to kulał po zagrzaniu bujało nim chłopina poprawił to znów bd musiał rozpiąć całość i złożyć na nowo pomimo ze blokady były bo byłem przy tym to widzę ze strasznie te silniki są czule na delikatne przestawienia dlatego tez fazator ma opóźnienie zgadza się czy może być uszkodzony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla czego w 091 podczas wzrastania obrotów cały czas pokazuje 28 ? Ja mam 2.0 BPJ i u mnie to się zmienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to i ja kolego nie wiem właśnie próbuje się czegoś dowiedzieć tutaj  powoli już głupieje to czujniki wymienione to zawór wariatora i d*pa blada jak nie to na to wychodzi ze trzeba bd rozrząd rozpiąć albo sprawdzić czy się wszystko zgadza 

Edytowane przez BlackGregor
zapomniałem dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie 93 brak czegokolwiek w 3 polu czujnik czy rozrząd może być na pasku dziabniety ? Czy ewentualnie winowajcą może być sitko w obudowie nastawnika ?

IMG_20211019_205742424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...