Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Faluje na wolnym biegu


velto

Rekomendowane odpowiedzi

kolego napiszcie moze dokladnie co posprawdzaliscie bo piszesz "przewody i całą resztę" skad mamy wiedziec co to znaczy cala reszte?? kazdy na forum chce wam pomoz ale jak nie napiszecie co bylo zrobione a co nie no sie to mija z celem tez mam taki samochu jak wy ten sam silnik i tez mi kiedys falowaly obroty belem u roznych mechanikow a oni snuli co jeden to inne teorie wkoncu poczytalem nasze forum pokolei usuwalem usterki i jakos teraz nie faluja mi obroty wiec jest to do zrobienia: ci ktorzy jeszcze tego nie zrobili niech zaczna od wyczyszzcenia przepustnicy i jej zadeptowania http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_czyszczenie_przepustnicy-t16943.0.html pozniej sprawcie wezyk od odmy,zawor wegla aktywnego(prawie u mnie to byl glowny powod falowana obrotow) i akmulator jezeli jest slaby tez powoduje falowanie obrotow zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tam jest uszczelka taka czerwona albo pomaranczowa jest to szczelne nie ma tam zadnego luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też falują czasami obroty.... mam tak już piąty rok... dałem spokój bo posprawdzałem wszystko i było ok.... a obroty jak falują tak falowały, może autko ma czasami złe dni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...