Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, pelonek1 napisał:

Bo w zabudowanym to się nie upala.

3 pasmówka, o 3 w nocy między polami według niektórych to teren zabudowany

Opublikowano
25 minut temu, MarcinA418T napisał:

3 pasmówka, o 3 w nocy między polami według niektórych to teren zabudowany

Jak był znak "obszar zabudowany" to niestety ale tak jest.

Opublikowano
44 minuty temu, MarcinA418T napisał:

3 pasmówka, o 3 w nocy między polami według niektórych to teren zabudowany

Słabo trafiłeś. Znajomy ostatnio jechał i nagrywali Go. Po zatrzymaniu powiedzieli, że przed obszarem zabudowanym przerwali nagrywanie bo by musieli mu prawko zabrać.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Słabo trafiłeś. Znajomy ostatnio jechał i nagrywali Go. Po zatrzymaniu powiedzieli, że przed obszarem zabudowanym przerwali nagrywanie bo by musieli mu prawko zabrać.

Miał koleś szczescie, za mną jechali podobno 3km az wjechałem na zabudowany i odrazu 200m po znaku zatrzymanie.

Opublikowano

Momentami cieszę się, że od jakiegoś czasu mieszam w DE. Do Autobana mam bez limitu 5km akurat na rozgrzanie silnika oraz na powrót żeby ostudzić oliwę..  Najgorszy jest powrót na święta, kiedy wraca się do rodziny. Eldorado niebieskich sięga zenitu.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, ELLIOTT napisał:

Momentami cieszę się, że od jakiegoś czasu mieszam w DE. Do Autobana mam bez limitu 5km akurat na rozgrzanie silnika oraz na powrót żeby ostudzić oliwę..  Najgorszy jest powrót na święta, kiedy wraca się do rodziny. Eldorado niebieskich sięga zenitu.

Niestety, tez niedługo uciekam do DE. Myślicie ze zła instalacja gazowa, uszkodzona itp. Może mieć wpływ ogólnie na prace silnika nawet na PB ? 

Opublikowano
32 minuty temu, MarcinA418T napisał:

Myślicie ze zła instalacja gazowa, uszkodzona itp. Może mieć wpływ ogólnie na prace silnika nawet na PB ? 

Jak będzie gdzieś mocno nieszczelnie to może mieć wpływ jak najbardziej, w innym przypadku raczej nie.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pelonek1 napisał:

Jak będzie gdzieś mocno nieszczelnie to może mieć wpływ jak najbardziej, w innym przypadku raczej nie.

A podczas jazdy tak od 100km/h przy mocnym wciśnięciu gazu czuć takie drgania podczas przyspieszania ? Poduszki ? 

Opublikowano
21 godzin temu, MarcinA418T napisał:

Niestety, tez niedługo uciekam do DE. Myślicie ze zła instalacja gazowa, uszkodzona itp. Może mieć wpływ ogólnie na prace silnika nawet na PB ? 

Na który kod jedziesz? Odnośnie instalacji lpg zostało powiedziane przez pelonka.. Bardziej przegub wew.

Edytowane przez ELLIOTT

Opublikowano
19 godzin temu, MarcinA418T napisał:

A podczas jazdy tak od 100km/h przy mocnym wciśnięciu gazu czuć takie drgania podczas przyspieszania ? Poduszki ? 

Poduszki, dwumas, przeguby.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, pelonek1 napisał:

Poduszki, dwumas, przeguby.

Dwumas wymieniony 3 mies temu, lewy wew przegub tez 

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, ELLIOTT napisał:

Na który kod jedziesz? Odnośnie instalacji lpg zostało powiedziane przez pelonka.. Bardziej przegub wew.

Kod ? Jeśli chodzi Ci o DE to Hannover

Opublikowano
8 godzin temu, MarcinA418T napisał:

Dwumas wymieniony 3 mies temu, lewy wew przegub tez 

u jagody pokazany był problem wibracji.. 

To masz niedaleko do mnie w razie W. Lpg wystroję jak będzie konieczność.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, ELLIOTT napisał:

u jagody pokazany był problem wibracji.. 

To masz niedaleko do mnie w razie W. Lpg wystroję jak będzie konieczność.

I co u Jagody wyszło ? 

Opublikowano
  • Autor

@ELLIOTT podasz może tytuł filmu Jagody z tymi wibracjami ? 

Opublikowano
W dniu 6.11.2021 o 23:40, MarcinA418T napisał:

@ELLIOTT podasz może tytuł filmu Jagody z tymi wibracjami ? 

pewnie jakiś przedostatni film o a3 "żabie" może to 

 

Edytowane przez 3r4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.