Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)


many

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mówiąc po naszym mieście tzn. WROCLAW, na 17" nie da rady jechać szybciej niż inni :naughty: jak chce się mieć proste 17" :kwasny: a co do przyśpieszenia auta poza terenem zabudowanym, to mam kilka ale, z tym że jak chcę pojechać szybko to siadam w jaguara, a jak się polansować to audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge zobaczyc te ''gładkie'' szkła na Twoich lampach?

i czy te lampy sa na H7 czy raczej na H4?

a wogole wyciagnij ten ksenon bo jak juz wczesniej stwierdzono stawarzasz zagrozenie,

załozyłes to pewnie zebymiec białe swiatła dla pierd--olonego lansu (kup lepiej sobie zarówki z auchan a'la ksenon za 20zł),

nie rob z siebie buraka tak jak w przypadku tych ktorzy w normalny dzien zapalaja przeciwmgielne swiatła,

(swoja droga co taki kredyn musi sobie myslec kiedy włacza przeciw mgielne).

migo jezdzenia :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naszym mieście tzn. WROCLAW, na 17" nie da rady jechać szybciej niż inni

Pogadaj ze Sprinterem ;)

swoja droga co taki kredyn musi sobie myslec kiedy włacza przeciw mgielne

"Ale moje auto musi teraz super mega kox wyglądać, wszyscy się na mnie patrzą!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naszym mieście tzn. WROCLAW, na 17" nie da rady jechać szybciej niż inni

Pogadaj ze Sprinterem ;)

słyszałem że przez wro na 17" można jechać 180km/h :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na Twoje auto (ale i nie tylko Twoje) to żałuję, że b5 są tak tanie.

Dorwą się do nich miłośnicy wiejskiego tunningu i z eleganckiego auta robi się :sick3:

1. ksenon w tych lampach - koledzy już chyba wszystko na ten temat powiedzieli, ale co tam lans musi być

2. grill bez znaczka + brewki (i pięknie spasowana maska) - szał, każda blachara się obejrzy

Masz auto typowe dla wiejskiego panka, a chyba nie o to Ci chodziło...

Przykro patrzeć jak audi a4 robi się autem pokroju calibry,golfa II/III i bmw e36 :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc po naszym mieście tzn. WROCLAW, na 17" nie da rady jechać szybciej niż inni :naughty: jak chce się mieć proste 17" :kwasny: a co do przyśpieszenia auta poza terenem zabudowanym, to mam kilka ale, z tym że jak chcę pojechać szybko to siadam w jaguara, a jak się polansować to audi :gwizdanie:

A moze lepiej sprzedaj jagulara :) audika i kup sobie jakąś A5 albo s4... bedzies zmial i moc i w czym sie polansowac:)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 14:53_________________________________________________

to przejedz się buforową, powyżej 80 :hi:

to i tak szybko. Z reguły w strefach buforowych są ograniczenia do 40 na godzinę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na Twoje auto (ale i nie tylko Twoje) to żałuję, że b5 są tak tanie.

Dorwą się do nich miłośnicy wiejskiego tunningu i z eleganckiego auta robi się :sick3:

1. ksenon w tych lampach - koledzy już chyba wszystko na ten temat powiedzieli, ale co tam lans musi być

2. grill bez znaczka + brewki (i pięknie spasowana maska) - szał, każda blachara się obejrzy

Masz auto typowe dla wiejskiego panka, a chyba nie o to Ci chodziło...

Przykro patrzeć jak audi a4 robi się autem pokroju calibry,golfa II/III i bmw e36 :ranting1:

człowieku jakbyś poczytał cały wątek to byś wiedział ze mi grill kamei, i te lampy też się nie widzą, ale pomału audi kupiłem w tym za***nym pakiecie wiejskiego tuningu, a że jest w niej pare spraw technicznych do dociągnięcia, to najpierw muszę je postawić jako priorytet !!! następnie wezmę się za przód który będzie cały zmieniony na po-lift, teraz rozumiesz ! więc nie wyjezdzaj mi tu że zepsułem auto bo takie je kupiłem, :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, jak byś nie zauważył to nigdzie nie napisałem, że to Ty auto popsułeś tylko napisałem jak w moim odczuciu Twoje auto wygląda.

Cieszy mnie, że chcesz to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz auto typowe dla wiejskiego panka, a chyba nie o to Ci chodziło...

Przykro patrzeć jak audi a4 robi się autem pokroju calibry,golfa II/III i bmw e36 :ranting1:

przynajmiej byś miał swoje zdanie a nie coś mówisz a potem to obracasz jak kota ogonem!!! :ranting1: :ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem...

Mam swoje zdanie - Twoje a4 wygląda jak auto do lansu pod remizą. Tyle, że nigdzie nie napisałem, że to Ty je tak popsułeś.

Prezentujesz forumowiczom auto więc nie powinieneś być zdziwiony, że są różne opinie na jego temat. Opinie są o aucie a nie o Tobie.

BTW. " :ssij: " pisz sobie do swoich kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...