Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rnse Led z exeo mapy i kamera cofania


buczek136

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam pytanko gdyż 

Jakiś czas temu wstawiłem do mojej b6 rnse Leda z exeo. Firma euro car audio z myslecinka wgrywala mi polskie menu wtedy i gościu mówił że jak kiedykolwiek dam nowe mapy to PL nie zniknie.. Soft 220 

I aktualnie rozglądam się za nowymi mapami i mam obawy czy wierzyć im na słowo czy to możliwe żeby mapa nie nadpisala softu? 

Drugie pytanko jak to jest w końcu z tymi kamerami cofania będzie działać na tym ledzie z exeo? Bo jedni mówią że tak drudzy że nie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam leda i kamerę cofania ori.i wszystko działa ale to jest prawda nie wszystkie ledy obsługują kamery.Nie jestem pewien na 100 % chyba z literką A na końcu obsługuje .Z mapkami zapytaj kolegi @Biggman 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygraj ten soft: https://rnse.pcbbc.co.uk/download.php?file=RNSE_EU_FW_0280_0710_POLISH.zip

 

Na nim będą działać nowe mapy i aktywację kamerki można włączyć po can bez używania pinu RFSL...

Mapy ostatnie są 2020

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam numer navi 192 na rozpisce jest rfsl ale czy faktycznie jest to nie wiem nawet musiałbym wyciągać radio

Te spolszczenie to pewne jest? Bo już kiedyś po wgraniu uwalilo mi navi więc nie chciałbym znów niespodzianki nawet mapy teraz boję się kupić bo nie wiadomo co się trafi

20180316_143924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja masz RFSL na rozpisce i fizycznie jest bolec to powinna działać kamerka. 

Soft działa, sam na nim użytkuje RNSE i mapy 2020.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś czy jak będzie coś z mapa to też może uwalic navi czy tylko ze spolszczeniem są takie cyrki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Robero321 napisał:

Jak by ktoś szukał to mam  SW750 PL z pełnym SDS em. Soft przetestowany jeździ u mnie..

Ja mam soft 250 wychodzi na to że Twój jest dużo nowszy.

IMG_5401.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 tyczy się zwykłego rnse...

6-7... Zwykły

2... LED

Mam obecnie ten 720 Polish Beta na zwykłym i jest ok, nawet poprawione niektóre tłumaczenia...

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil 7 to Led na pewno ? u mnie siedzi teraz zwykły  testowałem softy na nim od 550 poprzez 660 do kilu wersji 750 ogólnie przez ostatni miesiąc wgrałem z 6 może 7 wersji i ta 750 jest z nich wszystkich najlepsza pod względem  stabilności i szybkości działania i wszystkich komend głosowych do SDS choć mam też 750, która się przycina.. 

poza tym wersja z językiem polskim jeśli chodzi o NAVI z żeńskim głosem i chodzi to całkiem całkiem aż się zdziwiłem bo poprzednie wersje tłumaczenia do navi  to porażka a tu całkiem całkiem się tego słucha..

Ten mój jest do zwykłego nie do Leda..

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pomieszałem, Ori jest tak:

Software version:

0220 (193PU)

0650 (192)

0220 ledowe

0650 zwykłe

Wszystko z innymi numerami to przeróbki, ale 2-3 to zazwyczaj LED, 6-7 to zwykła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...