Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktoś chętny mam 2 miejsca. Priv

Opublikowano
22 godziny temu, Cuber napisał:

ktoś jeszcze chetny na dwójeczkę ? :) jutro do godziny  19-00 czekamy na informację , kto pierwszy ten lepsz y ;)

 

Jak jeszcze aktualne, to rozbij mój pobyt na dwie dwójki :decayed: 

Opublikowano

Jeśli jest wolna dwójka w nowym to prosimy z Krystian3769 :rolleyes:

Opublikowano
23 godziny temu, Cuber napisał:

mówisz i masz ;) 

Dzięki ?

Opublikowano

Witam .

Grzecznie proszę o 2 ,bo nigdy nie musiałem prosić ...?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, wypsiu napisał:

Witam .

Grzecznie proszę o 2 ,bo nigdy nie musiałem prosić ...?

Jesteś ze mną w pokoju ;) 

Opublikowano
W dniu 3.04.2022 o 17:50, Cuber napisał:

Panie i Panowie Mam Ważny Komunikat  :)  

Mamy mały kłopot z rozlokowaniem wszystkich, ponieważ jedzie bardzo dużo par, wobec tego pytanie....

Czy mamy tutaj chętne pary które chcą być razem w jednym pokoju? Czekamy pilnie na takowe informację :) mowa o pobycie w Grand Stasinda ! Nie chcemy sami lokować par w jednym pokoju. 

Jest jeszcze opcja druga , jesli komuś zależy na samodzielnym pokoju to propozycja jest takowa że w takim przypadku otrzyma pokój w budynku obok czyli Stasinda (standard pokoii jest praktycznie taki sam jak w Grand Stasinda). Oczywiście wyżywienie, baseny itd itp zostaje w Grand Stasindy. W Stasinda tak naprawdę tylko noclegi. 

Pilnie czekamy na informacje !

 

 

 

My z moja i dziecmi możemy miec 2 lub 3 w grandstasindzie jak by sie dało?

Opublikowano
10 godzin temu, wypsiu napisał:

Witam .

Grzecznie proszę o 2 ,bo nigdy nie musiałem prosić ...?

Mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość

1. Dobra

Masz pokój 2 osobowy

2. Zła

Bedziecie z nim w 2 pary

Opublikowano
3 godziny temu, miron78 napisał:

Mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość

1. Dobra

Masz pokój 2 osobowy

2. Zła

Bedziecie z nim w 2 pary

Miron spoko .

Śpisz w windzie ...?

Opublikowano
19 godzin temu, wypsiu napisał:

Miron spoko .

Śpisz w windzie ...?

Czyli jak zawsze

Opublikowano
9 godzin temu, miron78 napisał:

Czyli jak zawsze

Jedynka ze sternikiem :lol1:

Opublikowano
W dniu 3.04.2022 o 17:50, Cuber napisał:

Panie i Panowie Mam Ważny Komunikat  :)  

Mamy mały kłopot z rozlokowaniem wszystkich, ponieważ jedzie bardzo dużo par, wobec tego pytanie....

Czy mamy tutaj chętne pary które chcą być razem w jednym pokoju? Czekamy pilnie na takowe informację :) mowa o pobycie w Grand Stasinda ! Nie chcemy sami lokować par w jednym pokoju. 

Jest jeszcze opcja druga , jesli komuś zależy na samodzielnym pokoju to propozycja jest takowa że w takim przypadku otrzyma pokój w budynku obok czyli Stasinda (standard pokoii jest praktycznie taki sam jak w Grand Stasinda). Oczywiście wyżywienie, baseny itd itp zostaje w Grand Stasindy. W Stasinda tak naprawdę tylko noclegi. 

Pilnie czekamy na informacje !

 

 

 

Hej, pokój 2 osobowy, jedziemy też ze zwierzakiem.

s5_wsz. 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Wojtek Ludew napisał:

Hej, pokój 2 osobowy, jedziemy też ze zwierzakiem.

s5_wsz. 

Dwójek nie gwarantujemy sorry a o zwierzakach to powinno sie mówić od razu .......

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.