Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bo ja mam do Bukowiny 4km:) I mam pytanie czy jak bym sie zdecydował to moge do was podjechać na jakiś wieczorny grill? jak to w tedy zapłacić wejsciowe? lub coś w tym stylu? Czy mnnie wyrzucicie?:)

Edytowane przez morelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, morelo napisał:

Panowie bo ja mam do Bukowiny 4km:) I mam pytanie czy jak bym sie zdecydował to moge do was podjechać na jakiś wieczorny grill? jak to w tedy zapłacić wejsciowe? lub coś w tym stylu? Czy mnnie wyrzucicie?:)

Przypomnij się bliżej zlotu :wink:

 

13 godzin temu, rajmund napisał:

Rajmund

 

Jak ktoś nie zrezygnował ostatnim razem, to nie musi się po raz kolejny zapisywać, bo już jest na liście :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lysy24 (Kamil), Agnieszka, Hania (3)

Edytowane przez lysy24
Imię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie  a jak to jest z płatnością zaliczki placa tylko ci co są na liście ogólnej czy Ci co na rezerwowej też bo. Nie pamiętam bo na ostatnim zlocie w BT byłem w 2018roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Właśnie dostałem mało przyjemną informację. Załapaliśmy się na podwyżki cen usług i produktów, jeżeli chodzi o organizację zlotu. Ustalenia były robione w listopadzie, a sami widzicie co się wydarzyło z cenami przez ostatnie miesiące i chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego my też "oberwaliśmy". 

Podwyżka wynosi 50zł od osoby (aktualizacja w pierwszym poście). Nie chcemy podnosić więcej, dlatego też po szybkiej konsultacji z organizatorami ustaliliśmy, że pogimnastykujemy się trochę i po prostu mniej wydamy na gadżety i tam gdzie będzie opcja coś oszczędzić. 

Doszliśmy do ściany i nie jesteśmy w stanie jej przeskoczyć. 

Jutro jest dzień wpłaty zadatków, więc na spokojnie przedyskutujcie to sobie z osobami, z którymi jedziecie. Jeżeli nadal chcecie się wybrać to normalnie wpłacacie zadatek. Jeżeli rezygnujecie to po prostu odpuszczacie wpłatę, a we wtorek po południu robimy aktualizację listy. 

Jeżeli ktoś rezygnuje, a już wpłacił, to proszę o wiadomość prywatną. Zaznaczę na liście i Jarek zrobi Wam zwrot.

Musimy mieć konkretne decyzje, ponieważ obiecaliśmy potwierdzić konkretną liczbę osób jaka przyjedzie. 

Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Panowie  a jak to jest z płatnością zaliczki placa tylko ci co są na liście ogólnej czy Ci co na rezerwowej też bo. Nie pamiętam bo na ostatnim zlocie w BT byłem w 2018roku 

Jeżeli ktoś z listy głównej nie zapłaci zadatku lub do jutra zrezygnuje, to wtedy albo ląduje na liście rezerwowej lub jest skreślany z listy. Wtedy na to miejsce wskakuje pierwsza osoba z listy rezerwowej. Wtedy wpłaca zadatek :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hugo napisał:

Jeżeli ktoś z listy głównej nie zapłaci zadatku lub do jutra zrezygnuje, to wtedy albo ląduje na liście rezerwowej lub jest skreślany z listy. Wtedy na to miejsce wskakuje pierwsza osoba z listy rezerwowej. Wtedy wpłaca zadatek :hi:

Dziękuję za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że minął termin wpłat zadatków za zlot. Dzisiaj wieczorem Jarek zrobi aktualizację wpłat. Jeżeli ktoś z listy głównej nie wpłacił, zgodnie z ustaleniami, trafia na listę rezerwową, a na listę główną trafiają osoby z listy rezerwowej. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo juz z lista rezerwowa ? bo jak coś to mozna byloby sobie samodzielnie pokoj wynajac tam? jeszcze pytanie zielone nicki to ci zaplacili zaliczke ? ja wplacalem a jest na szaro:D

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Deniro napisał:

Coś wiadomo juz z lista rezerwowa ? bo jak coś to mozna byloby sobie samodzielnie pokoj wynajac tam? jeszcze pytanie zielone nicki to ci zaplacili zaliczke ? ja wplacalem a jest na szaro:D

Wieczorem zrobię aktualizację. Potrzebujemy jeszcze chwilę, bo rozmawiamy o dodatkowych miejscach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo co oznaczają zielone wpisy na liście rezerwowej czy już wszyscy jadą czy jak bo było tak że jak się ktoś pojawił na liście głównej to wtedy się wpłacalo a wygląda że osoby będące na rezerwowej też wpłaciły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...