Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tylnych podświetlanych listew progowych.


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

Zabraniam wykorzystywania moich zdjęć lub opisów w celach komercyjnych lub publikacyjnych oraz dystrybucyjnych na innych stronach czy portalach internetowych. 

 

Unbenannt-1.jpg

 

 

Z  racji tego, że w naszych B9 brakuje tylnych listew progowych, postanowiłem rozejrzeć się za jakimiś alternatywami. Moje zainteresowanie wzbudził zestaw dedykowany między innymi do A3 8V, A4 B8 oraz kilku innych modeli. Nr. częsci to 8V4 071 300B.


20211122_142826.jpg

W zestawie są przednie oraz tylnie listwy progowe, baterie (CR 2430), magnesy oraz instrukcja montażu.

 

 

20211122_135019.jpg

 

20211122_135506.jpg

Montaż jest dość prosty. Ramkę i listwę montujemy ze sobą. Do listew wkładamy baterie, zrywamy folię ochronną z dwustronnej taśmy klejącej z ramki i dociskamy listwy maksymalnie do zgrzewu, na której siedzi uszczelka, jednocześnie dociskając listwę w dół.

Pozostaje jeszcze tylko przykleić magnes do dolnej krawędzi drzwi, dokładnie nad miejscem, które jest pokazane na folii ochronnej listwy.

 

 

20211122_141225.jpg

20211122_141127.jpg

A tak wygląda efekt koncowy :wink:

 

20211122_141551.jpg20211122_141450.jpg

 

 

Gdyby ktoś był chętny odsprzedam pozostałe przednie listwy.

 

 

 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montował w Audi A5 po lifcie (2012-2016) w tylnych drzwiach te listwy quattro? Podejdą? Na logikę to chyba tak. Najbardziej mam dylemat odnośnie tego magnesu czy odległość będzie odpowiednia. Muskel co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z instrukcją nadają się do A4 B8 i do A3 8V więc myślę, że do A5 też będą pasowały. Magnes będzie też w odpowiedniej odległości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Muskel. Zakupię i zrobię ostrożnie przymiarkę, ... jak nie podejdą to najwyżej odeślę. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/listwy-progowe-podswietlane-audi-quattro-kpl-tyl-11000483458

Jak coś gosc sprzedaje sam tyl właśnie zamówiłem do mojej A5 B9 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, egon47 napisał:

https://allegro.pl/oferta/listwy-progowe-podswietlane-audi-quattro-kpl-tyl-11000483458

Jak coś gosc sprzedaje sam tyl właśnie zamówiłem do mojej A5 B9 :wink:

:thumbup1: Nawet gdybyś musiał kupić cały komplet, to przednie byś bez problemu sprzedał. Ja swoje przednie za 48€ sprzedałem, z czego 6€ wynosiła wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...