Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mycie auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co powiecie na temat mycia autka w myjni? Nigdy nie korzystałem z myjni bo slyszalem ze rysuja lakier a jaka jest prawda? i czym najlepiej myc, szczotka, gabka, sciereczka...?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 02-04-2007, 10:49 ]

wydzielony z meguiars..

Opublikowano

Czy karcherem (nie wiem jak sie to pisze) da rade naprawde porzadnie umyć autko? Jaką wydajność musi mieć żeby tak było? Miałem jakiegoś najmniejszego no i mycie.. ekhm.. to juz lepiej polać wodą prosto z węża.. ; ]

Opublikowano
Czy karcherem (nie wiem jak sie to pisze) da rade naprawde porzadnie umyć autko?

Tymi najtańszymi sądze, że nie... To juz lepiej kupić inną myjkę ciśnieniową (Boscha)

Opublikowano

nawet taka lepsza myjka jie poradzi sobie z bardziej zabrudzonym autkiem

ja kupilem sobie taka mala myjke i aktywna piane najpierw mocze caly samoshod potem piana i plucze - wtedy zejdzie wiekszy brod i piach a jesli jeszcze potrzeba to mozna jakaz miekka gabka jeszcze umyc na szybko i lakier sie nie porysuje

Opublikowano

myjki wysokocisnieniowe doskale zdają egzamin w wstepnym myciu i opłukaniu podwozia z soli i syfu ale docelowo nadwozie i tak trzeba gąbka lub specjalną rękawicą z szamponem potraktować wiem z autopsji i z resztą tak na dobrych myjkach robią :wink:

Opublikowano
ja kupilem sobie taka mala myjke i aktywna piane

jaką masz ?

Opublikowano

Wiec opowiadania coby kolega karcherem z zasynanym płynem mył autko na błysk są wyssane z palca? ;)

[ Dodano: 02-04-2007, 11:44 ]

JA uzytkowałem taką ok 3-4 lata temu, rozleciała sie :(

http://allegro.pl/item181705409_tanio_myjka_cisnieniowa_karcher_2_01_gwar_fvat.html

Opublikowano
uzytkowałem taką ok 3-4 lata temu, rozleciała sie

no właśnie... rozleciała się - te tanie nie są dobre

podobno Bosch AQUATAK 100 jest dużo lepsza, nie wspominając o 110 ;)

Opublikowano

ja użuwam karchera 100 bar i wystarczy w zupełności, przywiozłem sobie z Niemiec :wink:

Opublikowano
Wiec opowiadania coby kolega karcherem z zasynanym płynem mył autko na błysk są wyssane z palca? ;)

Zdecydowanie tak, jak nie pogłaszczesz lakieru gąbką to nie ma efektu :wink:

Opublikowano
Wiec opowiadania coby kolega karcherem z zasynanym płynem mył autko na błysk są wyssane z palca? ;)

Zdecydowanie tak, jak nie pogłaszczesz lakieru gąbką to nie ma efektu :wink:

amen :rotfl:

Opublikowano

no właśnie... rozleciała się

Bo spadła z półki na wys 2m bo tam było jej miejsce

Zapomniałm dodać ;)

a naprawa (plastikowe kolanko z jakimś tam kanallikiem) to koszt ok 300 zł więc podziękujemy [;

Opublikowano

Myjka + gabka z wiaderkiem z woda i szamponem do auta. A co do myjki- Bosch Aquatak:mialem 2 lata i niestety badziew masakryczny bo:

a) slabiutkie wykonanie,

B) nietrwaly waz do lancy,

c) slabe cisnienie.

Wlasnie testuje Karchera i naprawde bije Boscha na glowe.

Opublikowano
Wlasnie testuje Karchera

a którego ?

Opublikowano

W pracy myjemy autka takim czymś

karcher.jpg

Z podgrzewaniem wody po prostu chce się myć :wink:

Opublikowano

a którego ?

Karcher K 5.80 M PLUS

Opublikowano
Karcher K 5.80 M PLUS

no to ładne porównanie :rotfl: Myjka Boscha za 400 zł i Karchera za 1100 :cool:

To musi być dobra myjka, fakt :rolleyes:

http://www.aks.pl/oferta/?id=1&pid=305

305d.jpg

Opublikowano

No akurat mam duzy rabat na Karchery :biggrin: Pre_pl - doradz mi lepiej co zrobic z ta zacieta klapa w moim temacie :cry:

Opublikowano
  • Autor

Ja nigdy nie dotkne auta gabka! juz raz mylem gabka, dostalo sie ziarenko piasku i ciagnalem je po calej masce. Moim zdaniem tylko porzadna szczotka.

Opublikowano
Ja nigdy nie dotkne auta gabka! juz raz mylem gabka, dostalo sie ziarenko piasku i ciagnalem je po calej masce
Dlatego trzeba płukać gąbkę co kilka ruchów :P, najpierw dokłądnie opłukać audiczkę z piasku i większych zabrudzeń a dopiero potem szamponem i gąbką traktować lakier, nie wydaje mi się by można było bez gąbki osiągnąć odpowiedni efekt, na wszystkich lepszych myjniach na jakich byłem używają gąbek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.