Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działający spryskiwacz tylnej szyby


Koalakm

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam problem, gdyz jak w temacie nie dziala mi spryskiwacz tylnej szyby.

Pomka dziala bo ja slychac.

Zanim zaczne poszukiwania byc moze to znany temat i podpowie ktos od czego zaczac / gdzie szukac?

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dysza przytkana (kamieniem). Ściągnij tę plastikową czapę z ramienia wycieraczki i pod nią siedzi podwójna dysza. Wciągnij ją i włóż na noc do małego naczyńka  zalewając octem. Następnie udrożnij ją igłą i przedmuchaj, to powinno wystarczyć. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Muskel1 napisał:

Najprawdopodobniej dysza przytkana (kamieniem). Ściągnij tę plastikową czapę z ramienia wycieraczki i pod nią siedzi podwójna dysza. Wciągnij ją i włóż na noc do małego naczyńka  zalewając octem. Następnie udrożnij ją igłą i przedmuchaj, to powinno wystarczyć. 

Oki sprawdze i dam znac.

P.S. Dobrze ze te przednie nie maja takiej przypadlosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągniesz dyszę uruchom spryskiwanie i sprawdź, czy dochodzi woda. Przednie dysze zachodzą także kamieniem ale nie w tym tępie, ponieważ są częściej używane. Dlatego powinno się zbiorniczek napełniać destylowaną wodą ale kto to robi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2021 o 10:06, Muskel1 napisał:

Jak wyciągniesz dyszę uruchom spryskiwanie i sprawdź, czy dochodzi woda. Przednie dysze zachodzą także kamieniem ale nie w tym tępie, ponieważ są częściej używane. Dlatego powinno się zbiorniczek napełniać destylowaną wodą ale kto to robi:decayed:

Czy moglbym poprosic o krotka instrukcje demontazu tej dyszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na na ramieniu wycieraczki jest plastikowa czapa, którą możesz ściągnąć. Po obu stronach odchylasz przy łączeniach lekko na boki i ściągasz tą czapę w górę. Dysza siedzi pod nią luzem i możesz ją wyciągnąć. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pociągnę temat dalej, ponieważ mam ten sam problem. Zdjąłem dyszę, pompka działa, zbiorniczek pełny a płyn dalej nie leci. Nie bardzo mam pomysł gdzie szukać usterki. Nigdzie nie widać ewentualnego wycieku płynu. Może ktoś pokonał już podobną usterkę w b9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...