Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odszkodowanie


krzyskg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. zna ktos z doswiadczenia jakas firme co odzyska zanizone wyplaty odszkodowania ze sprawcy oc auto a4 b6 sedan rok 2002 ? Mam tylny blotnik i zderzak do roboty.. mial ktos taka szkode i ile dostal odszkodowania ?

Edytowane przez krzyskg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, krzyskg napisał:

Mam tylny blotnik i zderzak do roboty.. mial ktos taka szkode i ile dostal odszkodowania ?

Miałem tylny błotnik tylko do lakierowania i zderzak do wymiany i lakierowania. Dostałem niecałe 1900 zł, przy czym zderzak policzyli z zamiennika. Wziąłem to bo uszkodzenia były na tyle małe, że naprawa nie kosztowała mnie nic, gdyż zmywacz do zmycia farby sprawcy i zaprawkę miałem w piwnicy.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pelonek1 napisał:

Miałem tylny błotnik tylko do lakierowania i zderzak do wymiany i lakierowania. Dostałem niecałe 1900 zł, przy czym zderzak policzyli z zamiennika. Wziąłem to bo uszkodzenia były na tyle małe, że naprawa nie kosztowała mnie nic, gdyż zmywacz do zmycia farby sprawcy i zaprawkę miałem w piwnicy.

To mozesz jeszcze odsac sprawe do firmy ktora odzyskuje odszkodowania jesli 3 lata nie minely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzyskg napisał:

To mozesz jeszcze odsac sprawe do firmy ktora odzyskuje odszkodowania jesli 3 lata nie minely

Nie mogę bo zawarłem ugodę z TU. Jak pisałem wcześniej, wystarczy mi to co dostałam, sprawa zakończona, jeden problem z głowy.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) obiecalem ze odpisze jak sprawa sie zakonczy :) a wiec tak.. 

Pzu wyplacila mi 1548zl bez ugody

To jeszcze odzyskalem z firmą ktora sie tym zajmuje nazwa ich to helpfind ..wyciagli jeszcze dla mnie od pzu 745 zl :) to niezle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...