Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja czujnika radaru


Pleban1330

Rekomendowane odpowiedzi

20211227_112038.thumb.jpg.6149081a76c27bc00f2602a95feaa756.jpgWitam kupiłem audi a4 2013 rok po wypadku. Z prawej strony urwało kabloteke . Ogarnąłem prawie wszystkie kable, co do czego idzie , prócz czujnika radaru. Zostały 3 kable. Stąd pytanie czy te 3 kable są od radaru? Radaru jeszcze nie kupiłem ale wydaje Mi się,  że przy czujniku jest więcej pinow niż 3.

20211227_112047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa zazwyczaj jest brązowa. Czarno czerwony to najczęściej zasilanie "po zapłonie". Na 2gim zdjęciu jest urwany brązowy kabel obok Twojego palca, trochę krótszy niż te co trzymasz. Obstawiałbym, że powinien on iść razem z tymi trzema i wtedy teoretycznie byłoby to wystarczające podłączenie czyli zasilanie, masa i CAN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skowrix masz rację, ten brązowy jest w komplecie z tymi trzema. Nie jarze zbytnio tego schematu:(.  Mozecie Powiedzcie Mi jak podłączyć  te 4 kable do czujnika z 8 pinami ?Wg etki nr czujnika to 8K0 907 561B czy  mogę zamontować radar oScreenshot_20211228-223003_Chrome.thumb.jpg.59cf81967cffd55fbe63d600f828292b.jpg innym numerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 1 brązowy (masa), pin 8 czerwono-czarny (zasilanie z bezpiecznika), pin 3 pomarańczowo-brązowy (can extnd. low), pin 2 pomarańczowo-szary (can extnd. high).

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...