Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dołożenie oryginalnego subwoofera w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 minut temu, Mockery napisał(a):

Rozumiem, ale czy można bez problemowo dokupić i dołączyć suba do audio bez suba?

Nie można.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.08.2024 o 21:55, Mockery napisał(a):

Rozumiem, ale czy można bez problemowo dokupić i dołączyć suba do audio bez suba?

Jak masz duzy wyswietlacz to dokupujesz suba i glosnik centralny. Podpinasz do jednostki i musisz to zakodować i wgrać parametryzację

Opublikowano
23 godziny temu, kris_91 napisał(a):

Jak masz duzy wyswietlacz to dokupujesz suba i glosnik centralny. Podpinasz do jednostki i musisz to zakodować i wgrać parametryzację

co to znaczy "duży wyświetlacz"?. mam przedlifta :)

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Mockery napisał(a):

co to znaczy "duży wyświetlacz"?. mam przedlifta :)

Masz jednostkę w schowku na kartę sim? Jeśli tak to podejdzie. 

Opublikowano
56 minut temu, kris_91 napisał(a):

Masz jednostkę w schowku na kartę sim? Jeśli tak to podejdzie. 

tak mam 2xsd i 1xsim
czy potrzebny jest jakiś wzmacniacz do subba czy wszystko idzie z końcówki mocy radia?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko z jednostki w schowku

Opublikowano

Cześć, zamontowałem Ori suba i centralny do A4 po lifcie i wszystko gra, zastanawiam się czy kodować i robić parametryzację, czy Twoim zdaniem kris_91 różnica jest duża?

Opublikowano
  • Autor

Jest różnica bo teraz sub gra całą częstotliwością zamiast niskimi tonami.

Opublikowano

Właśnie, tak też podejrzewałem. Dziękuję bardzo za informację ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 5.09.2024 o 20:12, Lukasz7792 napisał(a):

Cześć, zamontowałem Ori suba i centralny do A4 po lifcie i wszystko gra, zastanawiam się czy kodować i robić parametryzację, czy Twoim zdaniem kris_91 różnica jest duża?

Masz jakieś foto ? Bo przymierzam się też to takiej robótki 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 2.09.2024 o 14:48, kris_91 napisał(a):

Jak masz duzy wyswietlacz to dokupujesz suba i glosnik centralny. Podpinasz do jednostki i musisz to zakodować i wgrać parametryzację

A jak wgrać parametryzacje ??

Opublikowano
  • Autor

vcp

Opublikowano
4 godziny temu, kris_91 napisał(a):

vcp

Miałbyś może plik do ASS 9VD ?

Opublikowano

Przecież ASS nie ma osobnego wzmacniacza, więc do czego chcesz tam parametryzację wgrywać?

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Przecież ASS nie ma osobnego wzmacniacza, więc do czego chcesz tam parametryzację wgrywać?

Pewnie chodzi o dataset który uaktywnia regulacje subwoofera

Opublikowano
3 godziny temu, turzol napisał(a):

Pewnie chodzi o dataset który uaktywnia regulacje subwoofera

Dokładnie o to chodzi:))

Opublikowano
  • Autor

Wgrywasz do MMI żeby dzielił kanał na suba i resztę. Regulacji suba niema w ASS w A4

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 4.09.2024 o 10:53, kris_91 napisał(a):

Masz jednostkę w schowku na kartę sim? Jeśli tak to podejdzie. 

Ja mam mhs2 z  wejściem SIM ale mały ekran też jest tam jakieś wyjście na suba i jestem w stanie go podlaczyc fabrycznie czy osobno wzmacniacz trzeba montować ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.