Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka jest różnica pomiędzy CB President Wilson a Johnny II ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, chcialbym zamienic swojego starego WILSONA na johnnego II z racji tego ze potrzebuje radia ktore by sie zmiescilo w polke z lewej strony kierownicy a WILSON jest za duzy. wiem ze WILSON to dobre radio ale jak jest z tymi nowymi presidentami? czy nie sprawiają problemow? i co to jest ta automatyczna blokada szumow (ASC)? Jak to dziala w praktyce? czy naprawde eliminuje szumy czy to tylko chwyt marketingowy? lub moze polecicie jakies inny radyjko malych rozmierow,ktore by bylo godne uwagi?

Opublikowano

Kolego nie bierz Johnnego II tylko Uniedna 520XL. To jest to samo tylko że Uniden był przeznaczony na rynek USA.

Technicznie jest to samo ale cena Unidena 2 razy mniejsza :>

Opublikowano

Ale Uniden nie ma ASC. I szukaj Jonnego II z ASC III tu już ASC działa jak należy.

Opublikowano

Różnica między Johnnym II a Unidenem 520XL jest taka, że Johnny II nawet na krótkiej President Florida działa jak trzeba, spokojnie filtruje wszystkie szumy i pierdy, natomiast Uniden 520XL potrzebuje dobrej, długiej i dobrze dostrojonej anteny. Jak chcesz mieć spokój i nie sięgać ręką do radia to bierz Johnnego.

Opublikowano

Różnica między Johnnym II a Unidenem 520XL jest taka, że Johnny II nawet na krótkiej President Florida działa jak trzeba, spokojnie filtruje wszystkie szumy i pierdy, natomiast Uniden 520XL potrzebuje dobrej, długiej i dobrze dostrojonej anteny. Jak chcesz mieć spokój i nie sięgać ręką do radia to bierz Johnnego.

Ja mam Unidena PRO 510xl z anteną PRESIDENT FLORIDA i wcale nie muszę mieszać tak jak kolega kls opisuje. :tongue4:

Opublikowano

ASC III

Jak? Gdzie? Za ile? Mam to radio nie wiem z ktorym ASC ale to cale ASC obcina rozmowy przez co zadko tego uzywam. Oprocz tego radio polecam.

Opublikowano

Różnica między Johnnym II a Unidenem 520XL jest taka, że Johnny II nawet na krótkiej President Florida działa jak trzeba, spokojnie filtruje wszystkie szumy i pierdy, natomiast Uniden 520XL potrzebuje dobrej, długiej i dobrze dostrojonej anteny. Jak chcesz mieć spokój i nie sięgać ręką do radia to bierz Johnnego.

Tutaj kolega ma rację, unidenki mają gorszej jakości komponenty, ale tak szczerze to różnicy nie zauważysz (testując na tych samych antenach). W praktyce to masz mniejszy zasięg ok 1-2 km na zasięgu 20-30 km, więc to jest nic i ja uważam że nie ma sensu przepłacać (różnica jest 2-krotna) za ten kilometr może dwa.

Najczęściej nie będziesz zbierał szumów i będziesz sobie ustawiał zasięg na ok 10 km wtedy jest czysty ładny dźwięk bez zakłóceń. Faktycznie funkcja ASC jest przydatna ale w miastach, bo tam to jest jeden wielki pisk, każdy nagaje wszystko się sprzęga i wogóle, więc lepiej żeby wycięło trochę rozmowy niż słyszeć co chwilę piski.

Opublikowano

Racja po co 2 razy więcej przepłacać :wink4:

Opublikowano

Jestem tu początkujący ale napiszę że przejechalem trochę kilometrów z Johnny II ASC i jestem naprawdę zadowolony. W mieście ASC jest dobre bo słyszymy tylko mocny sygnał a w razie potrzeby jeśli o coś trzeba zapytać i usłyszeć odpowiedz to można jednym ruchem wyłączyć ASC i zwiększyć RF, i nie ma problemu.

Polecam to radyjko.

P.S. jakie masz plany co do Wilsona???

Opublikowano

Racja po co 2 razy więcej przepłacać :wink4:

No właśnie. Po co kupować Audi, skoro za duzo mniejszą kasę można mieć Skodę, czy Seata :P
Opublikowano

Ale Audi to jest prestiż i szpan :>

Ps: Skody są dla zwykłych zjadaczy chleba :cool1:

Opublikowano

Ale Audi to jest prestiż i szpan :>

Ps: Skody są dla zwykłych zjadaczy chleba :cool1:

No widzisz. I juz masz różnicę pomiędzy tymi dwoma radiami :P

poza tym uwierz mi, że testowałem oba radia i Uniden jest WYRAŹNIE gorszy od Johnnego.

Opublikowano
  • Autor

Jestem tu początkujący ale napiszę że przejechalem trochę kilometrów z Johnny II ASC i jestem naprawdę zadowolony. W mieście ASC jest dobre bo słyszymy tylko mocny sygnał a w razie potrzeby jeśli o coś trzeba zapytać i usłyszeć odpowiedz to można jednym ruchem wyłączyć ASC i zwiększyć RF, i nie ma problemu.

Polecam to radyjko.

P.S. jakie masz plany co do Wilsona???

do sprzedania bedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.