Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy, ciężko wchodzi na obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam problem z audi a4 2.0tdi brd, otóż sprawa wygląda tak że auto zimne nie wkręca się na obroty i nie ma mocy gdy się trochę rozgrzeje wchodzi na obroty ale słabo przy 1100-1200 jakby zawieszał, ciężko nawet ruszyć. Gdy odepne czujnik podciśnienia (idący z przepustnicy do ic) wkręca się normalnie będąc w trybie awaryjnym (mrugające świece) lecz też nie ma mocy. Turbo jest po wymianie, EGR off DPF off. Dodam że słychać gwizdanie turbo na wolnych obrotach. Na komputerze brak błędów. Ktoś mógłby pomóc , podpowiedzieć , może miał taką sytuację? Pozdrawiam 

Opublikowano

nieszczelność w dolocie ? - jedna z możliwości

Opublikowano
  • Autor

Od czego zacząć? Generalnie jestem laikiem ale po nakierowaniu i z pomocą myślę że dałbym radę. 

 

Opublikowano

Rozebrać cały dolot, szukać zniszczonych czy przetartych plastików. Zrób logi dynamiczne żeby wykluczyć awarie zaworu lub przepustnicy.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Langista napisał:

Rozebrać cały dolot, szukać zniszczonych czy przetartych plastików. Zrób logi dynamiczne żeby wykluczyć awarie zaworu lub przepustnicy.

Mam vcds tylko nie wiem jak zrobić te logi, bardziej vcds używam do "swojego użytku"

Opublikowano

jeżeli chodzi o nieszczelność w dolocie ,, jeżeli ona jest powodem i faktycznie jest,, to musisz fizycznie znaleźć ,,dziurę,, .  Z reguły gdzieś na gumowych łącznikach, nie zawsze jest to widoczne gołym okiem, czasem jest tak mała i dopiero pod obciążeniem się rozszerza.. Można pomóc sobie szukając miejsc zaolejonych/zapoconych... 

Opublikowano

Jak słychać gwizdanie na wolnych obrotach to pewnie wąż od turbo spadł całkiem na którymś łączeniu. 

Opublikowano

Ja jak szukalem nieszczelnosci w dolocie to odpialem weza od turbiny i zaslepilem go, z drugiej strony calego ukladu dolotowego odpialem weza od przepustnicy/klapy gaszacej, wlozylem do niego gumowy korek do wina (dymionu) ktory w srodku ma mala dziurke i przez ta dziurke podawalem powietrze pod cisnieniem (kompresorem albo jak ktos nie ma to wystarczy jakas reczna pompka) i pieknie bylo slychac gdzie powietrze ucieka. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.